2752
2734
عنوان

وقتی حالتون بده چیکار میکنین اروم بشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 74 پست
ی ترس بدی تو وچودمه ک حد نداره  مثلا همسایه مون می گفت این چ زوری داشته قفل ب این سفت و محکمی ...

خب دوبار که یجا نمیاد دیگه چیزی گیرش نیومده میدونم ترست طبیعیه ولی منطقی فک کن

میفهممت شرایط بدیو داری میگذرونی  ولی اروم‌باش دزد هیچ وقت دوبار به یه جا نمیزنه

میگم نکنه خونه رو زیر نظر بگیره بعد نباشیم بیان خونه رو خالی کنن . بیشتر لوازم خونه رو عوض کردیم همه‌رو هم جنس خوب گرفتیم

اول ک ب شوهرم زنگ زدم گفت تلوزیون هست 

اتفاقا چ روز قبل درباره دزدی حرف می زدیم می گفتیم همه جنسام گرون شده هرکی هم بیاد دزدی ی تلوزیونم برداره بسه دگ 

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا من خودم اینجور نمیشم ک تو شدی من فازم شادع  دادکست گوش بدع  ورزشکن  موزیک گو ...

ایشالا همیشه شاد باشی عزیزم منم دیگه یه چیزای خیلی خیلی به افکارم و ذهنم ضربه زده خدا از بانیش نگذره خودمم که دوست ندارم اینطوری باشم عذاب میکشم تازه یه مدت  بعد کلییی عذاب روحی روانی خوب شدم امشب یه چیزی دیدم باز رفتم سر خونه اول...

ایشالا همیشه شاد باشی عزیزم منم دیگه یه چیزای خیلی خیلی به افکارم و ذهنم ضربه زده خدا از بانیش نگذره ...

خب نباید اینجور باشی ینی ی اراده درست داشته باش ی جا با خودت کنار بیا 

میفهمی چی میگم 

برا خودت باش 

ارزش خودتو بالا ببر. یسریا رو حتی لایق فکر کردنم ندون

فداتشم همچنین

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خب دیگه خودش گفته لیاقتتو ندارم عزیزم ناراحت چی هستی پیگیرش نباش که خودش بیاد سمتت میدونم خیلی سخته ...

🙂❤

خدایاشکرت در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاقای زندگیم افتادن خدایاشکرت خدایا مرسی😍❤واسه حاجت روا شدنم یه دونه صلوات بفرس😘❤
خب نباید اینجور باشی ینی ی اراده درست داشته باش ی جا با خودت کنار بیا  میفهمی چی میگم  ب ...

میدونم چی میگی عزیزم اره راس میگی ولی هیچوقت از هیشکی اینطوری کینه به دل نگرفتم چند ماهه با خودم فک میکنم ببخشم اما نمیتونم همش دلم انتقام میخواد ولی میدونم حتا اینکارم کنم خوب نمیشم...

میدونم چی میگی عزیزم اره راس میگی ولی هیچوقت از هیشکی اینطوری کینه به دل نگرفتم چند ماهه با خودم فک ...

ارع حس انتقام بدترع 

یاد بگیر اهمیت ندی بخدا ک بدتر از همه همین اهمیت ندادنه

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
باید ریشه ناراحتی تو قطع کنی اگه از کسی ناراحتی کینه اش رو با خودت یدک نکش اگه کار بدی کردی عذرخواهی ...

تو راست میگی عزیزم ولی هیچکدوم از اینا نبوده در اصل من تقصیری نداشتم خیلی باهام بد کردن...کینه ای نیستم ولی سر این یه مورد دیوونه و عصبی و کینه ای شدم حالا دیگه فک نکنین روانی شدما😂 نه ولی خیلی عوض شدم خیلی اذیت میشم

ارع حس انتقام بدترع  یاد بگیر اهمیت ندی بخدا ک بدتر از همه همین اهمیت ندادنه

واسم دعا کن عزیزم دعا کن از این انرژی منفی پاک بشم ازین عذاب و وسواس فکری رها بشم

واسم دعا کن عزیزم دعا کن از این انرژی منفی پاک بشم ازین عذاب و وسواس فکری رها بشم

حتما مهربونم

امیدوارم همین حالا دلت ی ارامش خاصی بگیرع

2706