2737
2734
عنوان

کاش بمیرم کاش بمیرم خدایا الهی خیرنبینه دکتر زندگیمو نابود کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم دیدی عکسو؟ الان دوماه ازش گذشته  مطمئنی خوب میشه؟

ارع گلم خوب میشه منم ی مدت اینجوری زیاد میشد انقد ک پوستم نازک شده بود هرچیزی میزدم

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
شما تجربه داری

برای صورت نه,برای دستم بله

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
دستت چی شده بود

صورت شما با اون کرم سوخته و قهوه ای شده

دست منم قبلا پانسمان بود که باید با بتادین شستشو میداذم,بتادین که زدن و پانسمان کردن احساس سوزش داشتم که فکر کردم طبیعیه,بعد یه ساعت طاقت نیاوردم بازش کردم دیدم کلا شده یه تیکه قهوه ای خیلی خیلی تیره,رفتم دکتر ,بهم گفت احتمالا همینجوری میمونه و خوب نمیشه,نمیدونم مشکل بتادین چی بود که دستمو یه لایه سوزونده بود مثل صورت تو که با کرم سوخته,منم دقیقا حال الان تو رو داشتم ولی خداروشکر به مرور خودش رفت,لایه های رویی پوست به مرور ریخت و از زیر پوست همرنگ بقیه قسمتهای بدنم شد,برای تو هم طول میکشه ولی مثل قبل میشه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡