2737
2734

سلام خانما من الان به تاریخ ان تی ۳۸ هفته و ۴ روزمه به تاریخ خودم ده روز جلوترم اول اینکه کدوم تاریخو بهش استناد میکنن؟؟؟ضمن اینکه من پریام کلا نامنظمه.

دوم اینکه دکتر امروز معاینه کرد گفت بذار کمکت کنم و معاینه کرد و من به لکه بینی افتادم و گفت دردت شروع شد بیا بیمارستان.اما خب اولا داشتم ولی بعدش دردی نداشتم.این طبیعیه؟؟یا وقتی ادم معاینه با تحریک میشه حتما همون روز زایمان میکنه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نمیدونم حالا دیر نشده بود که تحریک کرده

اخه دکتر اومد دست گذاشت رو تاریخ پری گفت دیگه۴۰ هفتته بیش از این میخوای نگهش داری واس چته.

میخواست چون امروز شیفت خودشه برم بیمارستان .گفت خودم بالای سرت باشم بهتره.یه طوری میگن بالای سرت باشم انگار از اول تا اخرش میخوان وایسن.

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

من سه روز بعد زایمان کردم!!!  تا سه روز درد و لکه بینی داشتم!!

من قطعا اگه زیاد ورزش و پیاده روی میکردم امروز و دوای گرم میخوردم کارم ب بیمارستان میکشید.امروز سرم‌شلوغ بود خیلی.اصلا امروز روز زاییدن نبود.

خدا کنه مال منم بشه چهارشنبه سالگرد ازدواجمونه  

بستگی به بدنت داره دکتر متو از هفته ۳۸ تحریک کرد،فک کنم بالای ده پونزده بار تحریک شدم اما هردفعه اولش درد داشتم بعدش خوب میشدم،تا هفته ۴۱ صبر کردم سزارین هم نمیکردن خلاصه وقتی دیدم دردم شروع نمیشه یه شب روغن کرچک خوردم ۴ صبح دردم شروع شد،تا ۸ شب بیمارستان بستری بودم دوتا سرم آمپول فشار هم بهم زدن اما دهانه رحمم باز نمیشد،بعد از ۱۶ ساعت درد وحشتناک آخرش سزارین شدم

اخه گفتین نامنظمه پریوداتون منم همینم خاستم بدونم

باور کن پریام خیلی خیلی نامنظمه.احساس میکنم این لطف خدا بود ک زود باردار شدم.خدا یه امتحان سخت بهم داد.باورت نمیشه از شب عروسی تا دوماه تمام من پریود بودم ینی ۶۰ روز خونریزی من شصت روز تمام هر سه وعده باید واس نمازام غسل میکردم.خیلی سخت بود.هیچ دکتریم نمیتونست درمان کنه.تا اینکه بعدها حکمت خدا رو فهمیدم ک رحمم پر از کیست بوده و با همین خونریزیا از بین رفته!و من بعدش فوری باردار شدم.

2706