2737
2739

🔻 فرزندانتان را تنها در صورتی به مدرسه بفرستید که تمام ویژگی های زیر را داشته باشد. دقت کنید تمامشان را.

👌 فرزندتان توانایی و تحمل این را دارد که هفت ساعت در روز ماسک را روی صورتش نگه دارد.

👌 فرزندتان می تواند تمام طول مدرسه دستش را از صورتش دور نگه دارد و خارش چشم و بینی اش را نادیده بگیرد.

👌فرزندتان توانایی نه گفتن دارد و میتواند در برابر تقاضای دوستانش مبنی بر قرض دادن خودکار یا چیز دیگری نه بگوید.

👌او اعتماد به نفس بالایی دارد و اگر به خاطر رعایت بهداشت توسط دوستانش مسخره شد از اصولش پایین نمی آید.

👌 طاقت گرسنگی را دارد و میتواند ساعت ها بدون خوردن و یا نوشیدن به یادگیری اش ادامه دهد.

👌فرزند شما به خوبی موارد بهداشتی را میداند و خوب میتواند بهداشت را رعایت کند.

👌 او میداند که به محض ورود به خانه باید لباس هایش را عوض کند و نمی‌تواند وسایل مدرسه را در خانه استفاده کند.

🔻 و شما

🍃 باید توانایی مالی این را داشته باشید که روزی سه ماسک جدید برای فرزندتان تهیه کنید و به او گوشزد کنید که هر دو ساعت آنها را تعویض کند.

🍃 بتوانید هر روز لباس های مدرسه اش را بشویید و کیف و وسایل مدرسه را ضد عفونی کنید. که باز هم برای ضد عفونی تمام ورقه های کتاب راهی به ذهن نمیرسد.

🍃 بتوانید خودتان فرزندتان را به مدرسه ببرید زیرا سرویس های شلوغ مدارس محل انتقال ویروس است.

و در آخر به این فکر کنید که اگر فرزندتان این یه سال را از دست بدهد در عوض شاید جان خودش و شما را نجات داده باشد.

و من الله توفیق

🔖👈 هشتگ های مهم :

➕ #کرونا , #مدارس , #بازگشایی_مدارس ,

✅👉 @MeduNews_ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ادوبی کانکت رو نصب کردم و سایت مدرسه هم میرم داخل کلاس پسرم هم میشم ولی کلاس انلاین وصل نمیشه فک کنم فلش پلیر میخواد که نصب کردم باز نمیشه ، شما چه جوری وصل میشن به کلاس انلاین

فقط خدا 
2728
🔻 فرزندانتان را تنها در صورتی به مدرسه بفرستید که تمام ویژگی های زیر را داشته باشد. دقت کنید تمامشا ...

ما کلا امروز هماهنگ کردیم کسی بچه اش رو نفرسته و از فردا انلاین تدریس میشه 

فقط خدا 
من ادوبی کانکت رو نصب کردم و سایت مدرسه هم میرم داخل کلاس پسرم هم میشم ولی کلاس انلاین وصل نمیشه فک ...

من ادوبی کانکت دارم ،به ما لینک ورود به کلاس و دادن ،با همون لینک  وارد کلاس میشدیم

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند
2738
من ادوبی کانکت رو نصب کردم و سایت مدرسه هم میرم داخل کلاس پسرم هم میشم ولی کلاس انلاین وصل نمیشه فک ...

اگه منظورتون اینه که کلاس رو نمیاره بالا عادیه

باید معلم استارت رو بزنه که بچه ها وارد کلاس بشن

لینک کلاس رو که برید داخلش اگه هنوز معلم نیومده باشه میزنه که باید برای اومدنش صبر کنید..وقتی هم بیاد خودکار وارد کلاس میشید

قایقی خواهم ساخت...دور میشوم از اعتیاد به نینی سایت
باز میشه و موقع ورود به کلاس انلاین خطا میده که باید فلش پلیر باشه‌. شما چه فلش پلیری نصب کردین؟ کدو ...

اصلا فکر کنم وصل نیس رو سیستمم فلش پلیر

با نسخه تحت وب هم میتونید وارد بشیداا..من یه مدت پیش برای یه کلاس استفاده میکردم،اپلیکشن رو جلسات آخر نصب کردم.قبلش از کروم مستقیم وارد لینک میشدم.

قایقی خواهم ساخت...دور میشوم از اعتیاد به نینی سایت