2737
2739

سلام باید طرفت خوب باشه . در غیر اینصورت از چاله ب چاه افتادنه . 

تحت هیییییچ شرایطی نگید بخاطر شرایط خانواده ازدواج کنم . چون شاید چند سالی حتی اذیت شید با شرایط خانوادتون ولی اخرش میدونید که میرید ؛ ولی اگه ازدواج اشتباه کنین دیگ سخته ؛ چون دیگ مجبوری بمونی همونجا و تحمل کنی.. و ممکنه خانوادتون پشتتون نباشه ک بعدش بخان تو اون شرایط پشتت باشن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرایطم خیلی زیاد بد نبود اما از نامردیم خسته بودم ازدواج کردم اویل خوب نبود اصلا خیلی با شوهرم دعوا ...

طبق جمله آخرتون الان بابام کابوسمه

چیکار کنم؟

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
2731
سلام باید طرفت خوب باشه . در غیر اینصورت از چاله ب چاه افتادنه .  تحت هیییییچ شرایطی نگید بخاط ...

اخرش میدونم که میرم؟ نمیدونم

من نه دلم میخواد ازدواج کنم. نه دلم میخواد تو این خونه زندگی کنم

چیکار باید بکنم؟ دارم دیوونه میشم

از شدت استرس و غم و حس بد تو دراز مدت(نزدیک ۸ سال) تمام بدنم تحلیل رفته

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
اکثرا چون فقط قصد داشتن شوهر کنن پ شرایط شخص رو نسنحیدن بدبخت شدن و‌از  چاله دراومدن افتادن تو ...

الاهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
طبق جمله آخرتون الان بابام کابوسمه چیکار کنم؟

ببین میفهمم چی میگی اما اگر شوهرت بد باشه یروزی له له خونه همون پدرو میزنی البته ک دعوا تو زندگی همه هست اما منم اصلا شوهرمو نشناختم و ازدواج کردم و خیلی چیزا دیدم اما طاقت اووردم از خیانت ها در حد پیامک تا کتک کاری و..... اما جنگیدم چون راهی نداشتم الان خداروشکر خداروشکر میفهمم میارزید ک بجنگم اما خب من تا حدودی شانس اووردم شوهرم شاید مرد ایده آل همه نباشه اما با منه بچه ک ۱۸ سال بیشتر نداشتم پر از افکار بچگانه بودم و واقعا مشکل اعصاب داشتم خوب کنار اومد اونم چون دوسم داشت بخاطرم صبوری کرد 

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2740
ببین میفهمم چی میگی اما اگر شوهرت بد باشه یروزی له له خونه همون پدرو میزنی البته ک دعوا تو زندگی همه ...

خداروشکر خوشحالم که الان حالتون خوبه

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
عاشقم باشه؟ نه فکر نمیکنم اصلا فکر نمیکنم در آینده هم کسی باشه که واقعا منو دوست داشته باشه

پیدا که میشه غصه نخور 😄

تا چن ماه دیگه میخوای تا کمکت کنم ازدواج کنی😄

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍
خداروشکر خوشحالم که الان حالتون خوبه

مرسی گلم از خدا میخوام بتونی راه درست رو پیدا کنی اما فراموش نکن ک تحت هیچ شرایطی چشماتو نبندی و اگرم تصمیم بر ازدواج داشتی حتما حتما خوب چشماتو باز کنی 

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
کسیو دوست ندارم نسبت به همه بی اعتمادم اما همه چیزی که میخوام اینه که تو این خونه زندگی نکنم

منم همینجوریم اما الان حداقل یه کورسوی امیدی هست

اصلا نمیخوام از چاله بیوفتم تو چاه

من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من                              تو نیک نبینی و به من بد نرسد...!!!
2706