2733
2734
عنوان

اونایی که خوشکل نیستن یا حتی زشتن بیان دور هم باشیم(درد دل کنیم)

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 48 پست

عزیزم تزریق ژل به لب و گونه و فک و چونه

تزریق چربی به جای ژل

عمل بینی

بوتاکس

میکاپ بر اساس صورتت

عزیزم کلی راه براب زیبایی هست ولی تزریق ژل هم ارزونه هم قشنگه اگه بخوای انجام بدی

ما دانه نخورده طعمه دام شدیم *** ناکرده گنه ببین چه بدنام شدیم..مجردم هر جا اسم شوهر اوردم بدون اصغر اقامو میگم😒اصغر اقا یه گوشه ی خیالمه😒نظرت مخالف من بود ریپلای کن هر چی از دهنت در میاد بگو.. منم ریپلای میکنم سلیطه بازی در میارم😂اینطور هر دومون سرگرم میشیم😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورتون نمیشه اگه بگم یه دونه عکس خانوادگی توی خونه نداریم همش عکس اون سه تا چون من از عکس فراریم

عزیزم با همه ی اینایی که گفتی منم همین شکلیم البته بایه نقصی که تو صورتمه و هیچجوره نمیشه کاریش کرد ولی خیلی جالبه همسرم عاشقمه و خیلی زیاد دوسم داره و روم حساسه. میدونی همیشه باخودم میگم درسته زیاد نقص دارم ولی در عوضش همسر خوب و یه دخمل جیگر دارم

2731
من اعتماد بنفس اصلا ندارم هم خوشکل نیستم هم رنگ پوستم تیره اس آرزوم‌شده فقط رنگ پوست چند درجه روشنتر ...

عزیزم پماد لایه بردار رتین a استفاده کن رو صورتت هر شب قبل خواب یه لایه ی خیلی نازک هیچ نوری هم نباشه 

ضد افتاب و مرطوب کننده و ابرسان هم هر روز باید تا بیدار شدی استفاده کنی 

هیچ جا بدون ضد افتاب نرو

یه مدت از لایه برداره استفاده کنی صورتت صاف روشن میشه

ما دانه نخورده طعمه دام شدیم *** ناکرده گنه ببین چه بدنام شدیم..مجردم هر جا اسم شوهر اوردم بدون اصغر اقامو میگم😒اصغر اقا یه گوشه ی خیالمه😒نظرت مخالف من بود ریپلای کن هر چی از دهنت در میاد بگو.. منم ریپلای میکنم سلیطه بازی در میارم😂اینطور هر دومون سرگرم میشیم😝
2706