2752
2734
نه اصلن میوه هم نمیخوره ..هیچی که میگم به معنای واقعی هیچی نمیخوره ...ولی به نطرم مشکل از مامانشم هس ...

پس بازی نمیکنه

با کتک بچه لج میکنه هیچی نمیخوره

فقط فقط تنها راهش بازیه

خاهر من انقد موقع غذا دادن با بچش بازی میکنه که کل خونه با اسباب بازی به هم ریخته میشه تا بچش یکم غذا بخوره

یا گاهی میزارنش تو ماشین دور میزنن تا غذا بخوره

یا پارک میبردنش

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
اصلا به بچه نگین بخوره یا نخوره از نبودن غذا نترسونیدش غذا و میوه در دسترسش قرار بدین و اصلا توجه ...

پروفایلت خودتی؟

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

احتمال زیاد کودک با مادر لج کرده و تحت استرس و فشار روحی هست کودک در مسئله خوردن غذا 

و یا دستپخت مادر رو هم دوست نداره 

فقط غذا در دسترس باشه کنار اسباب بازی هاش و بزارید خودش بخوره بدون زور و اجبار

از سن یک سال و نیم کودکان با لجبازی اشنا میشن و اگر مادر و پدر اگاه نباشن ناخودآگاه بچه رو لجباز و قدرت طلب تربیت میکنند و خودشون اذیت میشن. 

بله چطور؟ 

هیچی

اولین باره میبینم یکی تو این سایت جرعت داشته و عکس خودشو گذاشته😍

سلام مامانا این یه برنامه هس که متناسب سن بچه هامون برنامه ریزی شده اونجا میتونید ازمادران هم سن وسال بچا هاتون سوال کنید قصه شعر تغذیه کودک و.......

من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو شید

میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

ممنونم من فکر میکردم دوستان اغلب خودشونن یا عکس بچه هاشون... ممنونم از توجهتون.

نه بابا کسی نمیزاره عکس خودشو

من خودم حتی یه کیک درست میکنم جرعت نمیکنم تاپیک بزنم براش

میترسم از روی بشقاب کیک شناسایی کنن🤣