2737
2739
عنوان

لطفا زودقضاوت نکنید فقط سواله جواب بدید اصلاباورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببینید..  دومادخواستگارش یعنی شوهرخواهر خواستگارش عاشقش شده مثلا شوهرخواهرخواستگارم ..فهمیدیدد ...

اهاااا بابا بچه ها میشه مثل داستان محمد ودلربا که محمد با رویا رابطه پنهونی داشت هرکی خونده میدونم چی میگم

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔
2731
خداوکیلی چرااینکارارو میکنن بعد میگفت طرف قسم خورده ک منومیخاد ازین حرفا

باو پست شدن طرف شوهرش میگفت باید شبا هم پست بده چون خانوم نمی دونست درست ب خودش برسه پول ندارن برا پس انداز شوهره ک میرف این دادماد میاورد ت خونه

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
2740
باو پست شدن طرف شوهرش میگفت باید شبا هم پست بده چون خانوم نمی دونست درست ب خودش برسه پول ندارن برا پ ...

یعنی جدی میخادش گفت گفته ب امام حسین میخامت و منوزنم مشکل داریم باهم ۴سال ازدواج کردن بچه نیاوردن و گفت قراره باهم ازدواج کنن😱

وای رابطه منطورت بد یامنجر ب ازدواجم شده

باو بد 

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
یعنی جدی میخادش گفت گفته ب امام حسین میخامت و منوزنم مشکل داریم باهم ۴سال ازدواج کردن بچه نیاوردن و ...

چ ادمای پیدا میشه حالا زندگی اون مشکل داشت با این کار زندگی ی زوج دیه هم خراب میشه

بعد منجر ب چی شده چکارکردن

آشنا نبودن که از سرانجامشون خبر داشته باشم... همین ماجراهایی که آدم این طرف و اون طرف میشنوه و ممکنه شایعه باشه.

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
2706