2733
2734
عنوان

دوستای گلم این خشم و نفرت داره من رو از بین میبره

| مشاهده متن کامل بحث + 3652 بازدید | 81 پست
یادت نره!

تمام تلاشتو بکن و اصلاااااااااااااااااااااااااااااا به طلاق فکر نکن!

فک کن اصلا راهی برای طلاق نیست! حالا بشین فک کن باید چکار برای زندگیت بکنی!

چون دیگه حالا مطمئنم ما مادرا بدون عشق بچه هامون خیلی زود میمیریم!

(از تمام بچه های سایت خواهش می کنم اگه یک کسی میاد میگه فلان کار رو کرده که از نظر شما کارش خیلی بد و اشتباهه با مهربونی به روش بیارید و نصیحتش کنید.چون حتماً خودش هم فهمیده که کارش اشتباه بوده که حالا اومده به شما گفته. حتی تو محیط مجازی هم بیاید سعی کنیم کسی رو از دست خودمون نرنجونیم.)
در این مورد مطالعه کن،دانشتو ببر بالا،صبور باش، میدونم دل شکسته ای و ناراحت از خانوادش، اما سعی کن خودت سکان همه چی رو در دست بگیری حالا که اونا بهت گفتن هرکی زندگی خودش، توهم همین کار رو بکن، خودت باش و خودت، قوی باش،کاری کن که حتی اگه یه درصد هم درست نشد فردا روز بگی من سهمم رو تو این زندگی انجام دادم و خودت رو به خاطرش مقصر ندونی بجنگ گلم قوی باش این زندگی توئه نجاتش بده، ضعفو بذار کنار، تو یه مادری ،چشم امید پسرت به شماست عزیزم پس قوی باش و صبور
وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از شوهرت هم نفرت نداشته باش، سعی کن کمکش کنی مثل یه دوست، به چشم یه بیمار بهش نگاه کن، اعتمادشو جلب کن، آرامش خونه رو حفظ کن،تلاش کن،حتما میشه
وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
اینو قبوووووول دارم که طلاق برای فرزندان به شدت وحشتناکه ... اما اونور قضیه رو هم باید دید... یه زن می توونه با تدابیر درست/با کمک گرفتن از مشاوره برای خودش و همچنین مشاور کودک برای فرزندش رفتار صحیح رو پیش بگیره تا آسیبها کمتر بشه....
آیدا جان الان به بچه های خالت نگاه کن... من نمی دونم چطورن اما با تصمیم خالت می تونم حدس بزنم که بچه های به نسبت قوی ای باشن شاید در غیر اینصورت یکی شون معتاد ازآب در می اومد ... آخه پدر نئشه با مشکلات ناموسییی چی می تونه به بچه هاش یاد بده... اگه بشه با کمک و حمایت موسسات مختلف زندگی رو جمع و جور کرد و به یه حد نرمال و متعادل رسوند که چه بهتر ... در غیر اینصورت امید واهی به خودتوووون ندین....
مقیم درون خود...
واقعا شرایطت سخته خدا کمکت کنه. فکر کن آسیه هستی تو کاخ فرعون.آسیه به خاطر شرایطش محبوب هست پیش خدا و بنده هاش. صبور باش. با خدا معامله کن. مطمئن باش عوضشو میبینی. نمیتونی خونه رو اجاره بدین و یه جایی رو موقتا اجاره کنین؟
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ترنم شادی جان

بچه های خالم سرشار از مشکلن!

پسرخالم بزرگم اینقدر بی اعتماد به نفسه که خدا میدونه! اینقدر تیک عصبی داره که خدا میدونه و کلی مشکل دیگه!

پسرخاله دومیم که از همه بهتره مثلا و لیسانس مدیریت از دانشگاه تهران داره و الان داره ارشد تربیت مدرس میخونه، اما اینقدر عصبی هست که داغونه! پر از استرس، پر از مشکل! خودش میگه چند ماه افسرده بوده که دوستاش میبردنش پیش روانکاو!

و از همه بدتر دخترخالم که دچار مشکلات روانی شده که بدون دارو و قرص خوابش نمیبره!

ترنم جان بچه های خالم داغون شدن!

(از تمام بچه های سایت خواهش می کنم اگه یک کسی میاد میگه فلان کار رو کرده که از نظر شما کارش خیلی بد و اشتباهه با مهربونی به روش بیارید و نصیحتش کنید.چون حتماً خودش هم فهمیده که کارش اشتباه بوده که حالا اومده به شما گفته. حتی تو محیط مجازی هم بیاید سعی کنیم کسی رو از دست خودمون نرنجونیم.)
خالم که یکی از عواملی که مرگش رو سرعت داد دخترخالم بود!

همش پیش دکتر بودن!

حالتهای بیمار گونه و روانی پیدا کرده بود!

خیلی حالش بد بود!

البته بیشتر اینا بخاطر این بود که خالم هیچ حامی نداشت و تنهای تنها بود، حتی پدر و مادر خودش هم پشتش نبودن!

دوستای گلم ببخشید چون تو محل کار هستم یهو کار پیش میاد نمیتونم زود جواب بدم
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .
آیدا جان خالتونو خدا رحمت کنه و روحش شاد باشه
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
یاد خانواده خودم افتادم. یک آدم های متقلب دروغ گو مذهبی نما، با رو گرفتن هایی که فقط یک بینی از صورتشون پیدا بود و همیشه تو صف اول مساجدن، پسرشون رو به زور در حالیکه عاشق دختر دیگه ای بود آوردند خواستگاری خواهرم...

دقیقا همینطورن دقیقا
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .

سلام
مایلید از فروش موارد زیر کسب درآمد کنید؟
فایل های پایان نامه ، مقاله ، پروژه ، گزارش کارآموزی ، طرح کارآفرینی ،نرم افزار ،برنامه های قابل اجرا در کامپیوتر و موبایل ، طرح های گرافیکی، طرح های لایه باز فتوشاپی و انواع فایل های گرافیکی قابل ویرایش ، فروش سورس کد برنامه های اجرایی و اسکریپت های طراحی وب سایت و ...
به طور خلاصه قرار دادن هرگونه فایل قابل دانلود ،
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=534003
دوست عزیزم هر ماه حداقل یکبار با کد #1114*789* شارژ کن و در قرعه کشی شارژ رایگان شرکت کن! قرعه کشی ها به صورت ماهانه انجام میشود.
اینو به شدت قبول دارم یه زن باید تماااااااااااام تلاش و سعیشو برای حفظ زندگیش بکنه ... من جنس خودمو می شناسم زن تا مجبور نشه و به پایان نرسه طلاق نمی گیره... یه زن تا پای جونش سر زندگیش وایمی سته ... اما یه جاهاییی هست که آدم باید خوب فکر کنه ... منطقشو بیاره وسط... همه چی رو سبک سنگین کنه ... وگرنه تمام خانواده از بین می رن ... اگه زن از بین بره تمام خانواده از هم می پاشههههه... پس باید ببینه تا کجا می تونه از خود گذشتگی نشون بده... هر کسییی یه ظرفیتی داره... اگه اینقد طلاق از نظر جامعه و افراد دید منفی بگیره که گرفته زن به یه نقطه ی بی غیرتی میرسه ... به یه جایی که دیگه نه برای خودش تلاش می کنه نه برای همسرش و نه برای فرزندش... اونوقت که فاتحه ی یع زندگی خونده می شه ... اونوقته که فاتحه یه اجتماع خونده می شه... قتل های خانوادگیییی... فرزندان معتاااااد ...زنهای خیانتکاااااااااااااااااار... هیچ فکر کردین اینا همه از کجا در می یاد ... از یه خانواده ی نا ایمن... فرزند با یه طرفه ایمن خیلی بهتر از دو طرف نا ایمن چون اگه یه زن برخلاف میل باطنییییش به زندگی ادامه بده اونم نمی تونههه مفید باشهههههههههههههههههههههههههههههه...
مقیم درون خود...
2706