2737
2734
عنوان

کیا بچه هاشون 4یا5سال اختلاف سنی دارن وبچه ی اولشون دختره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 23 پست
من دختر بچم ۲ سالشه هیچوقت دومیو نمیارم چون بهش ظلم میکنم چون با اینکه شوهرم سرکار مشخصی داره و خونه ...

منم به همه ی این چیزا فکر میکنم اما وقتی فکر میکنم اگه ی روزی من وپدرش تو این دنیا نباشیم ودخترم تنها و

بی کس بمونه،خواهر و برادری نداشته باشه واسش دردودل کنه تا آروم بشه سرشو رو سینش بزاره دستشو بگیره واز غماش بگه از شادیاش بگه اون وقت من هیچ وقت روحم به آرامش نمیرسه و همیشه عذاب وجدان دارم

به نظرم بعضی چیزا با پول وامکانات رفاهی جبران نمیشه مثل خواهر وبرادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چندسالشونه بچه هات.کوچیکه بعد چند سال باهاش همبازی شد.مال منم تقریبا مثل تو ولی پسرم کوچیکه هنو ...

الان بزرگ شدن دخترم کلاس ششم پسرم دوم،،،اره اخلاقاشون اصلا شبیه هم نیست مثلا دخترم عاقل و صبور و مدارا میکنه ولی پسرم ی خورده جنبو جوشش بیشتره شیطونیاش بیشتره ،،،از یکی دوسالگیش خودشون باهم سرگرم میشدن 

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
منم به همه ی این چیزا فکر میکنم اما وقتی فکر میکنم اگه ی روزی من وپدرش تو این دنیا نباشیم ودخترم تنه ...

من خودم دوتا خواهر دارم یه بردار درسته خیلی خوبه ولی الان این موضوعات میچربه به داشتن برادر و خواهر 

باور کن آدما انقد منزوی و خوددار شدن که دیگه درد دل و... خیللی کم رنگ شده 

عوضش دخترو قوی بار بیار که نخاد به کسی جز شما تکیه کنه و افکار منفی مثل نبودن شمارم از خودت دور کن 

حالا هرجور صلاحتونه من که نمی تونم ظلم کنم به بچم و بیارشم تو دنیایی که برا خودم بشخصه همش شده از خود گذشتن و مراعات چه برسه به اون 

2728
من دختر بچم ۲ سالشه هیچوقت دومیو نمیارم چون بهش ظلم میکنم چون با اینکه شوهرم سرکار مشخصی داره و خونه ...

من وخواهرم با امکانات رفاهی خوبی بزرگ شدیم بهترین مدرسه غیرانتفاعی بهترین لباس وخوراک وانواع کلاسای آموزشی ولی تهش به جایی هم نرسیدیم فقط تنبل بار اومدیم و پرتوقع همیشه همه چیز برامون فراهم بود باز من بهتر بودم خواهرم که همیشه با دادو بیداد میگه شما واسه من هیج کاری نکردین دوستام فلان وبمان

حالا در مقابل شوهرم توی خانواده با وضع مالی بد بزرگ شده انقدر آدم مستقل وخودساخته ایه تو دوران مدرسه که مدرسه تیزهوشان درس میخونده بعدشم تو کنکور رتبه 3شد وفوق لیسانسشم از دانشگاه تهران گرفت و سریع رفت سر کار ازبس کاری بود وبا عرضه،جهزیه خواهرشو داد 2تا عروسی توی 2تاشهر گرفت ماشین خرید خونشو خرید برای خانوادش خونه خرید متولد 70،همه ی این کارایی که گفتم روتوی6سال کرده ها،قبلشم تو زمان مدرسه ودانشجویی تو فست فود کار میکرد

این که 1دونه بچه بیاریم که با امکانات عالی بزرگش کنیم خیلی مهم نیست میشه با امکانات متوسط هم بچه رو بزرگ کرد ولی خوب تربیتش کرد 

من وخواهرم با امکانات رفاهی خوبی بزرگ شدیم بهترین مدرسه غیرانتفاعی بهترین لباس وخوراک وانواع کلاسای ...

شوهرت چقد شبیه شوهر منه عزیزم خدا سایشو بالا سرت کم‌نکه 

نه اتفاقا سوتفاهم نشه بچه با امکانات عالی بزرگ بشه خیلی لوس و پرتوقع میشه 

ولی واقعا پوشک الان شده ۹۰ یا یه دست لباس معمولی پاییزه براش گرفتم ۸۰ مخ آدم سوت میکشه 

یه مولتی ساده شده ۵۰ 

من نظرمو گفتم فداتشم ایشالا هرچی خیره برات پیش بیاد 

2740
شوهرت چقد شبیه شوهر منه عزیزم خدا سایشو بالا سرت کم‌نکه  نه اتفاقا سوتفاهم نشه بچه با امکانات ...

ممنون عزیزم❤خوشحال شدم از هم صحبتی باشما و ممنونم از وقتی که گذاشتین برای این که بتونم با دید بازتر ودرست تری تصمیم بگیرم🌹