2733
2739
عنوان

آیا همه ی عقاید قابل احترامند؟🧠🧠💥💥

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 31 پست
هر عقیده ای قابل احترام نیست، مثل شیطان پرستی یا عدم وجود خدا  ولی به عقاید دیگر نباید فحش داد ...

به عقاید دیگه فحش نمیدی برای اینکه به عقیدت فحش ندن ؟! عجیب ترین آدمی هستی که دیدم

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

تنها عقیده های رو قبول ندارم که با علت انسانی بودن تضاد دا ه مشکل دارم 

و از همه بدتر اینه فضولی رو میذارن جز احوالپرسی 

مثالا میگن حامله نیستی ازدواج نکردی 8 ترمه شده بعد بهشون میگی فضولی نکن میگن ما داشتیم احوال پرسی میکردیم 😤😤😤

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پاسخ صوتیش هست تو کانال.من نمیخواستم تبلیغ بشه..میخواستم باهم یکم فکر کنیم

نمیدونم ولی بدون سوال گذاشتن اینا باعث میشه عده جواب رو از صورت سوال در بیارن ازش چندتا شبهه و چیزای دیگمم در میاد البته من همیشه میگردم دنبال شبهه هام الانم چند تا سوال پیش اومد برام ازین 12 تا سوال میرم ببینم چی میشه نتیجه اش

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
نمیدونم ولی بدون سوال گذاشتن اینا باعث میشه عده جواب رو از صورت سوال در بیارن ازش چندتا شبهه و چیزای ...

اگر کسی طالب حق باشه مثل شما،جوابشو پیدا میکنه..نباشه هم باری به هر جهت..

الحمدلله رب العالمین❤
پاسخش توسط اهلش،بصورت صوتی تو همین کانال هست

با کلیت متنی که نشر دادین موافقم.اما من فقط اکتفا میکنم به امضای خودم..(فقط دین و مذهبی که بنیادش عشق ورزی و مردم داری باشه برام قابل احترامه)

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
با کلیت متنی که نشر دادین موافقم.اما من فقط اکتفا میکنم به امضای خودم..(فقط دین و مذهبی که بنیادش عش ...

تحقیق کردین که کدوم دین و مذهب این ویژگی رو داره؟

الحمدلله رب العالمین❤
2738
به عقاید دیگه فحش نمیدی برای اینکه به عقیدت فحش ندن ؟! عجیب ترین آدمی هستی که دیدم

جمله ی اولم را نخوندی  به عقیده ای که کاملا انحرافی و مضر مثل شیطان پرستی هم فحش نمیدم، ولی حقش احترام نیسنت، خب آدم سالم از شیطان‌پرستی که جوانان را نابود میکنه عصبانیت داره، ولی بازم  منطقی برخورد میکنه. نکنه روشن فکرا خوبن که کلا زبونشون فحشه، به داداششون هم اگه بهشون بله نگه هزار حرف بد می‌زنن. 

در تایید متن شما همین چند دقیقه چند عقیده مختلف پیام دادند

اگر قرار باشه توی جهان هر کسی با هر عقده ایی پیش بره نظم حهان به هم میخوره

کامل ترین عقیده اسلامه

و در صورتی که به صورت کامل به خود دستوراتش عمل بشه نه به چیزی که ما دوست داریم اسلام بگه

بسیااااااری از مشکلات اجتماعی ،خوانوادگی،اقنصادی و... حل میشه

(مثل این که اسلام میگه پوشش کامل فقط مچ دو دست و گردی صورت میتونه پیدا باشه به صورتی که یه مقنعه بلند که روی سینه ها رو بپوشونه و..... اما ما میایم جوراب نازک میپوشیم ، فقط چندتا خال مو رو مشخص میکنیم از مچ دست هم چند وجب بالا تر میریم و.... این یعنی چیزی که ما دوست داریم دین بگه رو انجام میدیم نه اونی که دین گفته) یا بعضی احکام دین که راحت تره رو قبول میکنیم اوتی که سخت تره رو انجام نمیدیم انگار اون راحته واجبه اون سخته نه😕😐مثل اینکه نماز ظهر و عصر راحته میخونیم ،نماز صبح سخته بیدار نمیشیم....انگار نماز صبح وااجب نیست 

تحقیق کردین که کدوم دین و مذهب این ویژگی رو داره؟

به هر دین و مذهب و سنتی که در برابر این دو اصل مقاومت نکنه شدید احترام میذارم اما زندگی خودم بر پایه ی اخلاقیاته ترجیحم این بود بر پایه ی هیچ دینی زندگیمو نگردونم

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
اگر کسی طالب حق باشه مثل شما،جوابشو پیدا میکنه..نباشه هم باری به هر جهت..

تمام شبهاتت درسته من خودم تك به تكش برام شبه بود و خيلي شبهات ديگه من به جوابش رسيدم اما متاسفانه صحبت و بحث در هر موردش به تنهايي باعث تعليق ميشه كه خودت هم تجربه اشو داري

اما بالاخره ممكنه كسي به فكر فرو بره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

با اجازه استارتر

دوستان محبت کنید برای این تاپیکم گزارش بزنید عکس بعضی کاربرا داخلشه

هرکی گزارش زد لایک کنه تا برای کمکش صلوات بفرستم🙏❤️
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4990052/بیاین-عکس-بچگیامونو-بزاریم?postId=153849620

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
تمام شبهاتت درسته من خودم تك به تكش برام شبه بود و خيلي شبهات ديگه من به جوابش رسيدم اما متاسفانه صح ...

منم به سادگی از کنارشون نمیگذرم و دنبال جواب همشون رفتم

ایشالا برای همه دارای اهمیت باشه

الحمدلله رب العالمین❤