2733
2734
عنوان

تاپیک پوست و مو و زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 5828 بازدید | 110 پست
سلام عزیزم...مشکل من موهای توپوستی پاهامه...مومک میکنم و موهای تو پوستی در میاره و لک هم خیلی داره....چکار کنم تا پوست پاهام صاف و سفید و زیبا بشه؟برای از بین بردن تیرگی روی غوزک پا چطور؟ ممنونم
**استیکرهای زیباومتنوع ....**
http://sticker2nice.blogfa.com/
سلام عزیزم منم بعد از زایمانم پوستم خیلی بد شده، کدر و تیره کنار و روی بینیم جوش زده و پوست بینیم خشکه اصلا یه وضعیما داغوووون. بقیه قسمتای صورتم چربه میشه راهنماییم کنی که پوستم شاداب و روشن بشه و مخصوصا مشکل بینیم حل بشه؟ ممنون
خدایا شکررررت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام عزیزم من موهام خیلی پر بود ولی یه مدته شدید میریزه یه دوره60 تایی هم اکوفن و سیستین ب6 همزمان مصرف کردم بهتر شد ولی 2 ماه لعد دوباره شروع شد الان 20 تا زینک خارجی خوردم بعدش خارجیش کم یاب شد و تا حالا 5 تا ایرانی احساس میکنم موهام یک سومه قبل شده به نظر تو چیکار کنم؟ موخوره هم زیاد میگیره. راستی گاهی اوقات موهایی که میریزه سرش سفیده. ممنون میشم اگر میتونی کمکم بکنی
سلام بی زحمت بگو برای منافذ راه حل اساسی وقطعی چی هس کرم؟ ماسک؟ یه چیز صد درصد میخوام من حتی لیزر هم رفتم ولی فایده ای نداشت به اون صورت حتی یه جلسه هم میکرو رفتم باز هم منافذم پیداست :(((
اگر بدانید بسیاری از مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می دهند تا به خبر مرگ من و شما دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می کنند! دیل کارنگی
ﺑﺒﺨﺸﻴﺪا ﻣﻴﻨﺎ ﺟﺎﻥ ﻣﮕﻪ ﺷﻤﺎ ﺗﺨﺼﺼﺘﻮﻥ ﭼﻴﻪ???ﻣﺘﺨﺼﺺ ﭘﻮﺳﺖ و ﻣﻮ ﺯﻳﺒﺎﻳﻲ ﻫﺴﺘﻴﻦ ﻳﺎ ﺁﺭاﻳﺸﮕﺮ????اﺧﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺳﻮاﻻﻳﻲ ﻣﻴﭙﺮﺳﻦ ﻛﻪ ﻓﻘﻄ اﺯ ﻳﻪ ﻣﺘﺨﺼﺺ اﻧﺘﻆﺎﺭ ﻣﻴﺮﻩ ﺑﺗﻮﻧﻪ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻩ
سلام مینا عزیزم من تاچند سال پیش موهام بلند وضخیم وپربود بعد از دکلره ورنگ کم شده کوتاشون کردم ازشمامیخوام یه قرص یامحلول عالی برای رشدموهام بگی الن سیستین ب6 ومحلول سینزه میزنم
یاخدا
سلام عزیزم لطفا بگو مالیدن سیر به سر باعث افزایش و رشد مجدد موها میشه?تو سایت یه پزشک خوندم که اینها همه خرافاته ممنون میشم ج بدی
هیچگاه به خوددتون اجازه قضاوت درباره کسی رو ندهید
مامان نیروانا: عزیزم همونطور که گفتم برای ازبین بردن چربی روی پوست بینی ات از الکل سفید استفاده کن و بعد از 20 دقیقه بشور .... برای شادابی و نشاط پوستت 3 قاشق غذاخوری پودر رزماری رو داخل یک لیتر آبجوش بریز و روی حرارت بخار 10 دقیقه قرار بده بعد از روی حرارت بردار و بعد از یکساعت اونو صاف کن و با 4 قاشق چای خوری الکل سفید مخلوط کن این مخلوط را داخل ظرفی بریز و روزانه از این لوسیون بصورتت بمال و بعد از یکساعت آبکشی کن این لوسیون بعد از مدتی باعث نشاط و شادابی پوست میشه و برای هر نوع پوستی مناسبه
هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود...
بانو برای از بین برذت لک های بعد از جوشت : 1 ق . غ آب قلع .. 1 ق .غ سفیدآب روی .. 1 ق.غ اسید بوریک 1 ق.غ کائولین و 2 ق.غ شیر یا آبلیمو و 1 ق.غ بوراکس این مواد و از عطاری تهیه میکنی همه مواد فوق بجز شیرو آبلیمو را باهم مخلوط میکنی و داخل ظرفی میریزی اسم ماسک رو روی ظرف مینویسی برای هر باز مصرف از این مخلوط راهمراه شیر یا آبلیمو ( برای پوستاهای چرب ) مخلوط میکنی مدت 20 مین صبر میکنی وبعد صورتت و میشوری همیشه مواظب باش به زیر چشمانتون این ماسکارو نزنید و از صحبت کردن خودداری کنید ... هفته 2 بار از از ماسک و مخلوط عرق شاتره و کاسنی و بید و آویشن را هم بصورت خودتون بمالید واثرش رو ببینید ازکندن جوش خودداری کن ... این ماسک علاوه بر اینکه جای جوش ها رو از بین میبره باعث شادابی و شفافیت پوستت میشه
هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود...
2706