2733
2734
صدباریکلا،منم کل حرفم اینه،اکثرا دارن افتخا میکنن مگه بچه ایم پول توجیبی بگیریم،منظور منو اصلاااا نگ ...

خرج فرق داره با پدل تو جیبی...نگفتیم ک هیچ نگیری...این ک دقیق ماهانه بگیری جالب نیس...باید هزینه شما رو بده حالا هر ماه هرچی تموم

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون بچه ها پول تو جیبی میگیرن و تصمیم گیری زندگی شون دست بزرگتراشون هست یه خانم پول چیزی به ا ...

اقا من بچم😂😂😂من پول مخام

چون واقعا سنی ندارم ک کاری داشته باشم 

ولی پول تو جیبیم ندارم و مستقلم از سر قبرم پول میکنم😂😂

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
خدا بیامرزه مادر بزرگم همییییشه اینو برامون تعریف میکرد

مردی ک پولش و واسه زنش خرج نکنه هوا ورش میداره میبره واسه ی زن دیگ خرج میکنه😂

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️
2731
خب منم بهش میگم اما میگه خودم بعدا برات میخرم بعدا فلان میکنم نمیدونم این بعدا کی میرسه  یا میگ ...

عین شوهر منه دیگه مستقیم بهش نگو زیر پوستی خواسته هاتو بگو ،بزار ببینه اصلاح نکرده ای بگو خیلی وقته ب خودم نرسیدم،بزار لباس کهنهتنت ببینه یجوری نشونش بده تا اهمیت بده البته اینا مال تو دوران ازدواج

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
بهش بفهمون پرو میشه ببخشیدا خیلی عذر میخوام چطور میاد بغلت میخابه نمتونه خرج تو بده؟

آره خب منم بلد نیستم ولی مثلا بهش میگم فلان چیزو میخام راحت میگه پول ندارم منم بهم برمیخوره دیگه چیزی نمیگم چجوری پررو باشم هم اون ناراحت نشه هم برام خرج کنه

چه جالب😁😁😁دقیقا همیشه میگم کدومش درسته ب خودم برسم یا برا خونه خرج کنم،گیج دارم میشم ،کدوم بهتره؟ ...

والاهمیشه زن باید الویتش خودش باشه ما یه فامیل داشتیم زنه خیبی برای شوهرش پس انداز میکرد از همه چی خرج واینا میزد تا خونه بهتر ماشین بهتر واینا بخرن...مرده هم وقتی وضعش خوب شد میرفت پولاشو خرج زنهای جور واجور دیگه میکرد ...اولویت اووول خودمون هستیم...البته باید حواسمون ب خونه واینا هم باشه

حرفی برای بیان حالم ندارم...
میگن کسی که یه کتاب میخونه ادعای داناییش میشه باید مطالعه رو بیشتر کرد... ولی زندگی مشترک یعنی هرچی ...

من فکر کنم شما کلا نمیفهمید من چی میگم من میگم خانم باید برای خودش کار کنه و مستقل باشه آره ازدواج میکنیم زندگی مشترکه اما دیکه تو حلق هم که دیکه نمیریم هر کسی به هر حال باید زندگس مستقل داشته باشه و پولی تو جیب یا تفریحی دوستی چیزی !‌ من در ضمن اصلا از سیاست متنفرم و خیلی هم رو راستم با شوهرم لطفا به من درس ندید  و بله من مطالعه میکنم و توی چیزی که مطمنم و میدونم درسته ادعام میشه چون تحقیق کردم و خوندم !‌ به هر حال باید فرقی بین کسی که مطالعه میکنه و نمیکنه باشه نه ؟ 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

یک و پونصد ....برا خودم خرج میکنم بهترین مارک هارو میخرم بهترین ارایشگاه میرم کلا برا خودم خیلییی ارزش قائلم همسرمم اینجور عادت کرده

عزیزان من بی زحمت برا این تاپیکم گزارش بزنین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4989713/تپل-خان-عکس?postId=153804643

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم

صفر😐

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2706