2733
2739

خانوما ما برا دنا پلاس ایران خودرو ثبت نام کردیم و حالا اسمم دراومده که تحویلش از دی ۱۴۰ تا شهریور ۱۴۰۱ هست ..یهو یه شرایط کاری پیش اومد که یه دسگاه که قیمتش یک ملیاردو ۳۰۰ ملیونه شوهرم با یه آدم خیلی مطمعن نصف نصف شریک بشن دسگاهه درآمدش خوبه مثلا روزی یک ملیون درامد داره الان موندیم که چیکار کنیم اگه بخایم پول ماشین رو واریز کنیم دیگه برا دسگاه کم میاد به نظرتون کدوم بهتره ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خب اگه از شرایط کاری که براتون پیش اومده صدرصد مطمعن هستین دستگاه رو بخرین(درموردش خوب تحقیق کنید) انشالله تا وقت تحویل ماشین برسه انشالله پولش جور میشه یا هم میتونید پیش فروش کنید

خب اگه از شرایط کاری که براتون پیش اومده صدرصد مطمعن هستین دستگاه رو بخرین(درموردش خوب تحقیق کنید) ا ...

بله مطمعن هستیم ..امتیازش رو میگم همینجور بدیم به یکی از اقوام اونا هم میگن نمیخایم دیر میدن 

ماهی ۳۰ میلیون برا یه سرمایه گذاری یک میلیارد و سیصدی منطقی نیست...اونم تو این اوضاع مملکت که کار تولیدی جواب نمیده! هنوز هم موسساتی هستن که سالیانه ۲۳ درصد سود میدن که میشه بدون زحمت همون میزان سود...

من خودم خیلی وطن پرستم و اعتقادم اینه که اگه کسی میتونه کاری انجام بده نباید دریغ کنه

من و شوهرم چند سال پیش دستگاه خریدیم اما..

بیشتر تحقیق و فکر کن