2733
2734
پسرم صبح از تختمون غلت زد و افتاد.7.5 ماهشه. تا عصر خوب بود که یهو اورد بالا تو ماشین هم چند بار اورد بالا. بردیمش بیمارستان مفید. سی تی اسکنش خوب بود اما هنوز میاره بالا. چیکارکنم اسنفراغش خوب شه. اسهالم داره؟ بچم حدود 9 ساعته میاره بالا . می ترسم ضعیف شه. از بس گریه کردم چشمام باز نمیشه
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
آخه طفل معصوم مگه دکترا کاری نکردن؟ چی گفتن؟
اگه آرزوهاتو بنویسی و بذاری رو شونه هام میرم اون دور دورا . اونقدر میرم و میرم تا برسونمش به دست برآورده کننده آرزوها ......اونوقت لبخند شادمانه تو بهترین هدیه تمام عمرم میشه.... ای کاش بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم نمیدونم انشااله که مشکلی پیش نیاد ... بالا اوردن بعد از ضربه مگه خطرناک نیست ؟؟؟ البته اگه دکترها گفتن مشکلی نداره حتما نداره عزیزم نگران نباش
!53v45 (رمز گاوصندوقمه) ادرس بدم ؟
2738
دکتر که چه عر کنم رزیدنت بودند. گفتند چند ساعت بمونیم که چک کنند بالا نیاره. اونجا یه کم شیر دادم و صبر کردیم بالا نیاورد تا رسیدیم خونه کلی برگردوند.
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
اگه اسهال هم داره حتما ویروس یا مسمومیت همزمان شده با این قضیه افتادنش خدارو شکر اسکنش خوب بوده دیگه نگران نباش ولی باید برای اسهال و استفراغ دوباره ببریش پیش متخصص اطفال به نظر من امشب برو
سارا جون چون سی تی اسکنش خوب بود گفتند مشکلی نیست. الی جون منم دقیقا حس میکنم استفراغش ربطی به ضربه نداره. فکر کنم زرده تخم مرغ بهش نساخته.
2706