2737
2739

پارسال ابان ماه شوهرم بخاطریحث خیلییییییی چرت وبی معنی که بخاطرخواهرش بود ازخونم بیرونم کرد و گفت باید توافقی طلاق بگیریم.اون شب چقدرالتماسش کردم که نه من طلاق نمیخام قول میدم همه چی درست شه گفت نه.تا۵صبح گریه میکردم صبح ساعت۸بزورمنوبرد خونه مامانم. خلاصه شکایت هامون شروع شد اون علیه من و من علیه اون. نفقه اینا..... همین دوروز پیش برگشت گفت من میخامت تروخدا طلاق نگیریم درحالیکه ازهمه چیم گذشتم ازمهریه نفقه. به حدی ازش زده شدم بودم. به بابام مامانم تهمت دزدی زده بود چه بی احترامی هایی که نکرده بود.باهم رفتیم درخاست طلاق توافقی دادیم واس مهروقت دادن الان پشیمون شده ولی یک ساله یادش نبودم دیگه نمیخامش 

چطور شده یادتو افتاده نکنه رفته دورهاشو زده؟؟

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کار درستی میکنی رفته دور هاشو زده دیده بهتر از تو پیدا نمیکنه برگشته به نظرم اگه بخوای برگردی به خودت  خیانت کردی

تا وقتی نشه از پشت تلفن بزنم توی دهن بعضیا علم پیشرفتی نداشته🙂💔 یه روز یه نفر توی کار یکی فضولی نکرد مُرد...!
2740