2737
2739

این خاطرات مال نیست و از یه پیج جمع آوری کردم و اسمشو نگفتم تا فکر نکنید تبلیغ میکنم...

اگر استقبال کردین بیشتر میزارم😘😂

برای روز خواستگاریِ خواهرم، بابام گفته بود من و داداشم تو مجلس نباشیم... ماهم تو کمد دیواری قایم شدیم

خلاصه اونا داشتن حرف میزدن و ما داشتیم سر پفک، بی صدا کشمکش میکردیم که داداشم یهو وحشی شد، منو هل داد 

در باز شد هردومون خراب شدیم رو سرو کله مهمونا و همگی دراز شدیم وسط میوه و بشقابا😂 

بعد از مراسم من خودمو زدم به خواب داداشمم پرید حموم درو رو خودش قفل کرد.😂

میخواستم برم تولد دوستم کنار خیابون منتظر تاکسی بودم موهامو هم فر کرده بودم از دو طرف روسریم انداخته بودم بیرون.... دوتا پسر رد شدن یکیشون گفت عههه اینو؛ فنرای مغزش زده بیرون😨🤣

واسه اولین قرار منِ خجسته دل خواب موندم. بعد تند تند دادم مامانم سیبیلم رو اصلاح کنه سریع لباس پوشیدم رفتم حین دیدار هی من حرف میزدم هی اون قرمز میشد میخندید

اخر سرم گفت من شمارو همین جوری پسندیدم موقع بیرون رفتن تو آینه کافه دیدم ننه ام چه بلایی سرم آورده 

نصف سیبیلمو برداشته نصف دیگش سرجاشه😣🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه اولین قرار منِ خجسته دل خواب موندم. بعد تند تند دادم مامانم سیبیلم رو اصلاح کنه سریع لباس پوشید ...

واااااای😂😂😂😂😂

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2731

منم یک خاطره میگم........ما عادت داریم موقع حنابندون به عروس و داماد پول بدیم

حنابندون دایی ام بچه بودم 8 ساله

بعد مامان بزرگم بهم پول داد گفت این پول رو ام تو بده منم رفتم 

بعد مرده گفت 30 هزارتومن از طرف خواهر زاده داماد حسن🤦🏻‍♀️اسم من چیه حالا؟عسل🤦🏻‍♀️

قیافه من  

مامان بزرگم  

مرده  

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

😂😂😂

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

من یه بار داشتم یه استاد تشریح فوش میدادم دوستامم اشاره نمیکردن فقط سرخ شده بودن برگشتم پوست کیک بندازم دیدم پشت سرم وایساده. با یک کیلو عسل نمیشد خوردش ولی نمره هم بهم داد خدا وکیلی. از این استاد عوضیا نبود 🙁🙁🙁🙁

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2738

خنده دار از عقد من نیست

تو ی تالار گرفتیم ولی قرار بود همه با حجاب باشن و رقصی در کار نباشه 

خلاصه زن و مرد ۶۰ ۷۰نفری بودیهو صاحب تالار گفت پول بدین لباسارو بکنین برقصین 

منم تا به خودم اومدم وسط بودم 

حالا منم بی استعداد تو رقص 

از اینام که بین دوستام دلقک بازی در میوردم رقصای هلی کوپتری میزدم 

اونا هم هی از اونور حرکات منو یاداوری میکردن منم هی نیشم باز 

بعد یهو اهنگ قطع شد ی اهنگ خارجی نمیدونم مال کدوم قبیله افریقا بودگزاشتن یهو همه پوکیدن 

اصن افتضااااح

ولی در کل خاطره شد خخخ 

2706