2752
2734
عنوان

خدایا شکرت اما با این حرفهایی که دلمو میسوزونه چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 57 پست
چی بهشون بگم دهنشونو ببندن
هر دفعه میگم من همین دوتا بسمه خدا رو شکر
هی میگن هی میگن
مخصوصا خانواده شوهرم مرده شورشونو ببرن
زمین گرد است جایی که به نظر پایان میرسد شاید نقطه ای برای شروع باشد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید نمیخوام بهت توهین کنم .ولی اخه عزیزم چرا عقلت دادی دست همچین ادمایی اصلا به اونا چی چرا بها میدی .
اخه اگه درک داشته باشه کسی میاد یه همچین چیزی بگه
ای که چقدر عصبانیمممممممم
عزیز دل مامان 32هفته
2731
واقعا قربون حکمت کارهای خدابرم یکی تاپیک زده بچه اش دختره دیگران ناراحتش میکنن اینجا پسر دارن و دیگران ناراحتشون میکنن .
امان از دست حرف دیگران ....
خدا بچه هاتون رو براتون نگه داره و همیشه شاد باشین .
خدایا برای داده و نداده ات شکر که داده ات نعمت است و نداده ات حکمت
از صبح اعصابمو ریختن به هم
اگر هم مستقیم نگن غیر مستقیم عصبیم میکنن وای فلانی دختر دار شده خدا بهش نعمت داده
دیگه خیلی حساس شدم نمیتونم گریه نکنم
بگو مهم اینه درست تربیتشون کنم.فردا که دامادشون کنم دو تاعروس گل میارم میشن دخترام
خدا پرسید میبری یا میخوری؟و من گرسنه پاسخ دادم میخورم.......چه میدانستم لذتها را میبرند....غصه ها را میخورند..
مریم جون می دونم چی میگیا
منم پسر دارم منتها عزیزم این روزا اکثرمون دلامون نازک شده به هر نسیم وقتو بی وقتی میشکنیم
نمی دونم اومدم بنویسم فشار زندگی زیاده اینجوری شدیم اما یادم افتاد هر چقدرم که فشار زیاد باشه اگه دلمونو بدیم به خدا دیگه این حرفا خراشم بهش نمیندازه

منم پسر دارمو دلم دختر می خواد پسر بمونه یا نمونه بسته به تربیت ما و ذاتش داره ولی مهم نیست اینا امانتن هر جا هستن خوش باشن ولی عزیزم دوستی دارم تو این سایت که 4 بار سقط کرده و تخمک اهدایی گرفته و 10 میلیونم هزینه کرده اما اونم جواب نداد.... یادش که میوفتم می گم خدایا شکرت که سالمشو بی دردسر بهمون داده انشاالله که صالح هم باشن دخترو پسر فرقی نداه هر دوش خوبش 10 تاشم کمه بدش یه دونشم زیاده
اللهم عجل لولیک الفرج
میخوام با خواهرشوهرم دیگه حرف نزنم به شوهرم هم بگم زنگ زد بگو حرف نمیزنه
بهش بگم دوست ندارم دخالت میکنید تو زندگیم به شما چه ربطی داره
نه دردشو شما میکشید نه خرجشو شما میدید پس نظر هم ندید
عزیزم اگه بخوای به حرفاشون توجه کنی و دایم غضه بخوری ازپسرای گلت غافل میشی از همسرت یادت میره و ارامش زندگیت الکی بهم میریزه.اونوقت باز واسه همینم حرف میزنن بخدا.
خدا پرسید میبری یا میخوری؟و من گرسنه پاسخ دادم میخورم.......چه میدانستم لذتها را میبرند....غصه ها را میخورند..
خداییش شوهرم هیچی نمیگه یه بار بهش گفتم تو هم دختر میخوایی گفت برای من فرقی نداره
گفتم پس دهن خانواده ات رو ببند
چکار کنم دست خودم نیست
امروز دیگه جلوی شوهرم گریه کردم همیشه پنهون میکردم ازش امروز دید گریه میکنم
خیلی ناراحت شد باورش نمیشد این موضوع آزارم بده گقت دو تا عروس میاری میشن دخترت