2777
2789

بچه ها ما مهمون  اومد خونمون بعد   ی چی رو گردنش بود  بعد  دیشب   منم   همون لباسی ک برای مهمونی پوشیده بودم رو عجله ایی مجبور شدم بپوشم  بعد ی چی  گردنمو گاز گرفت  بعد  ب مامانم نشون داد گفت شپشع بچه ها من  موهامو شونه کردم مامانمم  نگاه کردسرم تمیزه حالا وسواس گرفتم چطوری خونمو  تمیز کنم  خواهش میکنم کمکم کنید من تجربه ایی ندارم 

اگ تونستی برا حل مشکلم ی صلوات مهمونم می کنی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که نفهمیدم

بابا مثه  این ک  مهمون اومد خونمون شپش داشت حالا  میترسم    خونم کثیف شده باشه  چطوری تمیز کنم   

فکر کنم یه اسپری هایی هست مخصوص شپشه از داروخانه بگیر بزن به لباسا و خونتون 

اشکال نداره  برای سر هست ب لباسا بزنم 

همه جارو. جاروبرقی بکش. لباس دیشبی رو با اب داغ بشور بزار جلو افتاب بالشتی که استفاده کردی رو اتو دا ...

همه لباسارو انداختم لباس شویی    اشکال نداره با دست نشستم تایم یک ساعته 

جارو بکش خونه رو بعد اگه خوابیده پتوها و ملافه ها رو در بیار بشور 

بنظرتون نیازی نیس  خونه تکونی کنم  یا همه جارو  سم پاشی کنم 

شپش که گردنو گاز نمی گیره که

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2801