2752
2734
عنوان

بیبی چک هاله دار

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 40 پست
من هاله میبینم عزیزم،بقیه هم بجز اون یکی ک منفی شد اینجور بودن؟ نکنه بی بی چکت خراب باشه

اره همین جوری بودن نمیدونم دو تا خط نزدیک همن واسه همین شاید دیده نمیشه . برام مهم نیس ک حالا ناامید شمو اینا ولی در کل دوس دارم 

عزیزم چرا نمیری آزمایش خون بدی خیال خودتو راحت کنی؟

همین الان لباس بپوش ماسک و دستکش هم یادت نره

برو نزدیک ترین درمانگاه یه آزمایش بارداری بده 

بعد یکساعت هم جوابش آماده هست بگیر بیار 

لباستان عوض کن

و حمام برو 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره همین جوری بودن نمیدونم دو تا خط نزدیک همن واسه همین شاید دیده نمیشه . برام مهم نیس ک حالا ناامید ...

ان شاالله باردارباشی عزیزم ولی از بتا بده 

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
2731
اره همین جوری بودن نمیدونم دو تا خط نزدیک همن واسه همین شاید دیده نمیشه . برام مهم نیس ک حالا ناامید ...

دوتا خط نزدیک هم نه منفیه نه مثبت

عزیزم آز دادی نتیجشو بگو، برات دعا میکنم☺😍

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
مسئله ای نیس میرم ببینم چجوری میشه . 

آخه 10روز عقب انداختی احتمالش زیاده که باردار باشی 

ولی این عکسی که گذاشتی درست نشون نداده 

هاله بودنش مهم نیست، نزدیک به هم هست یعنی خطا داره

آخه 10روز عقب انداختی احتمالش زیاده که باردار باشی  ولی این عکسی که گذاشتی درست نشون نداده&nbs ...

یعنی بیبی چکه خرابه نمیشه اعتماد کرد؟ 

اخه موندم برم ازمایش یا ن 

هر سری میرم ازمایش یه ساعت بعده ازمایش پریود میشم