2752
2734
من دو سال پیش این تایپیکو زدم الان میخوام تجربه این دوسال و بگم هر پوشکی که از ابتدا برا بچه استفاده کنید معمولا پای بچه به اون علدت میکنه اگه از اول خارحی ببیندید دیگه نمی تونیبد ایرانی استفاده کنین من خودم تقریبا تملم مارکای ایرانی و خارجی و ستفاده کردم تو ایرانی ها بارلی و مولفیکس و مای بی بی ممتاز از بقیه بهتر بود سایز بندی مای بی بی از بقیه بزرگتره پوشکای ترک هم پریما و جان ب ب از بقیه بهتر بودن
CafeMom Tickers
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلاک من ماب بی بی.مولفیکس.بارلی.او بی بی و اوی بی بی استفاده کردم هیچ کدوم به دخترم نساخت جز اوی بی بی عالیه مارک ترک هستش شیراز هستم بسته 74 تاییشو میخرم 45 سایز 3
در اوج یقین اگرچه تردیدی هست،در هر قفسی کلید امیدی هست، چشمک زدن ستاره در شب یعنی، توی چمدان ماه، خورشیدی هست ... خدایا شکرت. دختر کوچولوم رو به تو میسپارم