2737
2734

سلام امروز پسرمو بردم دکتر گفت تا دو هفته ردزی دوبار سر دماسنج جیوه ای آغشته به لیدوکایین رو بزن داخل مجرا.بعدش دو هفته بعد روزی یکبار.کسی تا حالا اینکارو کرده؟نتیجه گرفته؟خطر نداره؟عود نمیکنه تنگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه این چه درمانیه !  پسر خواهر منم جیش میکرد سوزش داشت دکتر دماسنج را کرد تو مجاری ادرارش گفت ...

خوب يه روش درمانه من پزشكم

اما ديذم لچه ها نميذارن ميخوام ببينم كاربردي هست يا نه

همسرم ،مهربانترين يار من بيمار شده براش دعا كنيد ممنون
2731
خوب يه روش درمانه من پزشكم اما ديذم لچه ها نميذارن ميخوام ببينم كاربردي هست يا نه

اخه اگه تنگ باشه ک اصلا نمیره داخل . ی عمل سرپایی هست ک دکتر ب خواهرم گفته بود اون برا تنگی مجاریه خیلی سطحیه عملش 

2740
خوب يه روش درمانه من پزشكم اما ديذم لچه ها نميذارن ميخوام ببينم كاربردي هست يا نه

والا من یه فوق تخصص اورولوژی بهم گفت.پیش امیر حسن محبوبی بردم گفت از فشار حلقه و ختنه زود هنگام البته من ۲ ماهگی ختنه کردم.تنگی محرای متوسط گرفته .پسرم کج جیش میکنه.گفت بذار تا بزرگ بشه بعد اگه اذیت شد بیار عمل کنم ولی خانم دکتر محبوبه میرزایی که از سایت نوبت دات آی ار باهاشون مشاوره تلفنی داشتم و عکس مجرا رو فرستادم این راهکار رو ربهم داد.حتی گفتم دکار عروق ماره نمیسه؟عود نمیکنه؟گفت نه نگران نباش.حالا موتدم جه کنم

عوراض نداره كه من ديدم خودمم انجام دادم اما هيچ وقت بيمارا نيومدن نتيجه رو ببينم اما تو كتابمون هست

بنظرم هرچي سنش كم تر باشه راحتتر ميتوني بذاري

همسرم ،مهربانترين يار من بيمار شده براش دعا كنيد ممنون
2706