2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهر منم همیشه پشت فرمون گوشی دستشه

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم

قبول دارم خیلی خطرناکه ولی منم حین رانندگی چت میکنم

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

ب یمن این استندای همیشه فعال در صحنه، من ک اسنپ گاهی سوار میشم میخوام بگم اقا بیا پ هاتو بده من برونم جان مادرت خیلی وضع بده یکی نت راننده هارو بگیره 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2738
خب لابد منتظر بار هستش تو صف ماشینه وگرنه نمیشه که با ماشین سنگین خطرناکم هست

نه عزیزم بارتوتلگرام اعلام میشه توواتساپ هیچی نداره گروه وایناعادم نداره باکسی بچته مگه تصویری اونم بامن وبچه هام

قبول دارم خیلی خطرناکه ولی منم حین رانندگی چت میکنم

این اصلااین   مدلی نبودتارگیااینجوری شده اخلاقشومیدونم  نمیتونه تمرکزبگیره همزمان مگه جایی باشه پشت فرمان نباشه گوشی دستش بگیره دوتادوست لعنتی داره بازنادوستن مرتب  توواتساپ باهاشون تماس تصویری دارن میگم اینم ننداخته باشن توخط آخه   منم باهاش قهرم

زنگ بزن بهش یا تو وات پیام بده ببین سین میکنه و زود ج میده یا نه.. اگه زود سین کنه دستشه وگرنه که احتمالا نتشو روشن گذاشته

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان

همش میادخونه میگه دوستام همکارام بازنادوستن وتصویری حرف میزنن و.....نمیدونم چرااین چیزاروپیش من میگه چندبارم تذکردادم بدم میادایناروپیش من نگوولی بازحس میکنم دلش میخوادکه انقدمیگه

2706