2733
2734
عنوان

اهوازیا کی کارگر برای نظافت خونه خوب قیمت مناسب داره

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 50 پست
والا چندشم شد ازین اسی بریم بابا ولش کن هی حرف بزنه

چندش جد وابادته بی نزاکت 

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پتوهاتو بده خشکشویی خو

خونمون ویلاییه جا دارم بشورم خشکویی زود تحویل نمیگیره پول الکی هم دادم ....من چون باردارم ماهای اولمه میخوام یکی بیاد خونه بشوره که ببینم تمیز شدن یا نه...همیشه خودم میشورم هوا هم گرمه یه ساعته خشک میشن

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2728
خونمون ویلاییه جا دارم بشورم خشکویی زود تحویل نمیگیره پول الکی هم دادم ....من چون باردارم ماهای اولم ...

چرا یکی دو روزه میدن من بافرشام دادم قالیشویی ک هردو رد کثیف شستن این دفه میدم خشکشویی

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
منو ریپلای نکن بی ادب بجا اینکه اینجا دعوا کنی کاراتو بکن ب بقیه حرفی نزن 

زر نزن تاریپلای نشی بتوربط نداره بجا بی تربیتی برو یگو یکم ادب یادت بدن

2740
شوخی کردم عزیزم 

میدونم عزیزم بعضیا ک شعورشونو تومعرض نمایش گذاشتن نمیدونم کارگرگرفتنم حسادت داره دارن عقدهاشونوخالی میکنن

قرصاتو بخور دیوونه وحشی بازی درنیاری تو سایت 

وحشی کسیه ک تربیتت نکرد حمال

میدونم عزیزم بعضیا ک شعورشونو تومعرض نمایش گذاشتن نمیدونم کارگرگرفتنم حسادت داره دارن عقدهاشونوخالی ...

تو روانی ای برو روانپزشکی ک فک نکنی همه دارن حسادت میکنن وااااییییی

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 
تو روانی ای برو روانپزشکی ک فک نکنی همه دارن حسادت میکنن وااااییییی

اسکرین شاتتم جرمه بتمرگ سرجات تاادمت نکردم حسودبدبخت

وقتی بیسواد بی فرهنگی مث تو روانشناس رفتن رو عیب بدونه البت حدس میزدم از چ سطح خانواده ایی