2733
2734
عنوان

تجارب شما بعد سزارین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12114 بازدید | 37 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بی حسی خیلی مراقبت بعد عمل می خواد من ودختر عمم با دوماه فاصله زایمان کردیم اون خودش تکنسین بیهوشی اتاق عمله بچه اولشو بیهوشی کامل گرفت ولی دومی که با من زایمان کرد به خاطر اینکه اورزانسی بودو غذا خورده بود قبلش بی حسی گرفت تا الان کمر دردو سر درد داره خودش کارش اینه میگه بیهوشی بهتره اگه این تحریما بزاره ودارو های بیهوشی بیاد توکشور
weddingcountdown.com
Lilypie First Birthday tickers
تا 6 ساعت بعد عمل نباید چیزی بخوری بعدش کمپوت انجیر 2 یا 3 تا بخور که معذرت میخوام زودتر شکمت کار کنه و زودتر مرخص بشی تا 20 روز استراحت باش تخت تخت غذاهای مقوی آبکی بخور مثل آبگوشت یا سوپ پر گوشت یا کله پاچه(اگه بدت نمیاد)
اینم عکس های گل پسر من http://photo.ninisite.com/pages/userphotos.aspx?userid=158426 تزیینات سیسمونی و اتاق کودکwww.babynamadi.ir
مرسی فسقلی جون من همش نظرم این ور و اونور میشه الانم باز نظرم رفت طرف بیهوشی
خاطرات خیلی عجیبند؛
گاهی اوقات می خندیم،
به روزهای که گریه می کردیم!
گاهی گریه می کنیم؛
به یاد روزهایی که می خندیدیم …
ایشالله که هر دوتاتون چه سزارین چه طبیعی چه بی حسی وچه بیهوشی صحیح وسلامت باشین کلا تجربه شیرینیه به خودت استرس نده همه اینا تموم میشه مهم خودتی ونی نی و دردسرای شیرین بعدش یه چیز خیلی بد زردی بچه اس که من نابود شدم از الان کاسنی بخور تا بچه زردی نگیره گلم
weddingcountdown.com
Lilypie First Birthday tickers
خخخخخخخیییلی ممنونم فسقلی جون خدا شما و دخملتو شوهرتو واسه هم نگه داره
خاطرات خیلی عجیبند؛
گاهی اوقات می خندیم،
به روزهای که گریه می کردیم!
گاهی گریه می کنیم؛
به یاد روزهایی که می خندیدیم …
ببین عزیزم. من بیحسی بودم. عالی بود کاملا بیدرد. بیحسی رو باید به متخصص واقعیتش بسپاری. دکتری که کارش وارد باشه. من تکون میخوردم. حتی ۱ ساعت بعد از عمل نیمه نشسته بچه ام رو خودم گرفتم بغلم شیر دادم. دکتر تو همون اتاق گفت مشکلی نیست سرت و تکون بدی. بعدش هم اصلا از شیاف و. اینا هم استفاده نکردم. ولی توصیه‌ام به شما اینکه. مثل یکی از دوستان گفتن. حتما یه کم ناز داشته باش
2706