2733
2739
عنوان

برای ۱۶۰۰ نفر آیت الکرسی میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1680 بازدید | 436 پست

لطفا دعام کن

فاطمه هستم

دعاکن کارشوهرم درست شه و مشکلاتمون حل شه

ممنون

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉

الهی همه حاجت روا بشن و دل شاد💕 هر روز تعدادی رو میخونم و برای هر کسی که خوندم کامنتش رو لایک میکنم التماس دعا💖 

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
الهی همه حاجت روا بشن و دل شاد💕 هر روز تعدادی رو میخونم و برای هر کسی که خوندم کامنتش رو لایک میکنم ...

منم برای شما خوندم عزیزم

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

من و خواهرم و داداشم و دو تا از دوستام و يكي از فاميلامون ك مريضه بنده خدا ممنون ميشم قبول باشه  منم واست ي ايه الكرسي خوندم❤️

ميشه براى حاجت روا شدن همه حاجت دارا يه صلوات بفرستى مرسى    

لطفا برای داداشم

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...

فاطمه هستم برام بخونید. یکی هم به نیت برادرم بخونید.خیلی التماس دعا 

حاجتروابشید ان شاءالله

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

قبول باشه التماس دعا. 

برای حاجت خودم و سلامتی بابام. ممنون.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
منم برای شما خوندم عزیزم

عزیز دلم خیلییییی لطف کردی واقعا از مهربونیت ممنونم امیدوارم جواب مهربونی و دل پاکت رو از خدای بزرگ بگیری💕💕💕

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***