2733
2734

به اصرار شوهرم اومدیم بعد ۳ ماه خونشون یه شهر دیگس باردارم استراحت مطلق کمرم خیلی درد میگیره ولی شوهرم گفت حواسم بهت هست و هزار تا اینکار میکنم اونکار و اینا بالاخره برا اینکه ناراحت نشه قبول کردم بیام آخه انگار دلش شکست ..تو راه کلی میوه و تربار گرفتیم و شوهرم برا من کیک و آبمیوه گرفت که گشنم شد بخورم ..الان اومدیم خواهرشوهرم دوتا بچه داره یکی ۳ ساله یکی ۹ ماهه اصلن دست به سیاه و سفید نمیزنه الکی از صبح تا شب  دور بچها پر میخوره هی برا بچش غذا میپزه ظرفش میریزه رو ظرفشویی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرهه هم خودشو زده به کمر درد تکون نمیخوره حتی که یه لیوان بشوره توقع دارن من بشورم و براشون غذا اماده کنم ..منم صبح ظرفا شستم چون استراحت مطلق بودم افتادم رو جا از عصر تازه قرص ضد سقط خوردم کمی آروم شدم 

2728
2738
حتی ظرفای بچهاشم بریزه یه زن باردار استراحت مطلق براش بشوره ؟ 

شما که اصلا نباید کاری کنی بگیر بخواب اونا دستشون میاد که ازت توقعی نداشته باشن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

شوهرمم واقعا پشیمون شد از اومدنمون و خیلی ناراحته ولی مجبوریم تا فردا عصر بمونیم نمیدونم منم بزنم بیخیالی مثل خودشون یا نه ...البته واقعا از کمر درد داشتم میمردم از عصر فقط یه خواهر شوهرم که زنداییمه اومد گفت چیزی نمیخای بهتری ..باورت میشه یه بار نیومده داخل اتاق بگه بهترته یا نه مادرشوهره

خیلی نفهمی همین . 

@نی_نی_یار_5   لطفا رسیدگی کنید ایشون توهین میکنن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه.