2733
2764
عنوان

عمل فمتولیزیک چشم کسی تاحالا انجام داده؟راضی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27634 بازدید | 24 پست
اینم عکس در مورد اسمایل. ببخشید زاویه اش بده.

مرسی عزیزم بابت عکس🙏🙏🙏

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉
من دو سال و نیم پیش عمل اسمایل کردم . فرق که زیاد داره البته همش مزیت هست فقط یه فرق بد داره که اونم ...

من بیمه نیرومسلح دارم نمیدونم چقدر میده. خییلی آرزو دارم اسمایل کنم خیلی هم قرض داریم. خدا کمکم کنه. التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیمه نیرومسلح دارم نمیدونم چقدر میده. خییلی آرزو دارم اسمایل کنم خیلی هم قرض داریم. خدا کمکم کنه. ...

از دفتر مرکزی بیمه بپرسید. ان شاءالله که بابت عمل به شما هم مبلغ زیادی تعلق بگیره . فقط نگو اسمایل بگو لیزیک.  اسمایل ناشناخته اس و برای منم توی دفترچه نوشته بودن لیزیک چون اسمایل زیر مجموعه لیزیکه.

شما کلینیک نور عمل کردید؟ شماره چشمتون چند بود؟ یعنی هر چشم ۲۴ ثانیه طول میکشه یعنی کلا رو هم یه د ...

پزشک من کلینیک نور هم بود ولی فقط برای آب مروارید اونجا عمل می کرد . عمل اسمایل رو در کلینیک خودش بیناآفرین انجام می داد .

بله خییلی زود میشه.  به من گفت به یه لوزی نورانی نگاه کنم و کلا دو سه دقیقه طول کشید. 

وقتی اومدم خونه نه درد نه قرمزی چشم داشتم  . فقط حالت کلافگی داشتم . یک ساعت خوابیدم خوب شدم . بله همون اول دیدم عالی بود اصلا تاری نداشتم.  یک شب هم اصلا توی نور نرفتم و تلویزیون ندیدم.  فردا ظهرش که رفتم معاینه کرد گفت عملت عالیه عینک دودی هم نزن.  حمام هم برو . اینم بگم یکی دیگه اسمایل کرده بود اون می گفت تار می بینم . اما من نه  خدا رو شکر. الانم راضی ام . فقط من خیلی با کامپیوتر کار می کنم . گاهی چشمم اذیت میشه اونم تقصیر خودم گاهی روزی ۱۲ ساعت جلوی کامپیوترم.  وگر نه عملش عمل خوبیه .

إ؟.واقعا نگم اسمایل؟ نشه یه چیز دیگه بگم بعدا بگن این جزوش نیست

ببین اون زمان به من گفتن این عمل جدیده ممکنه بیمه بهش تعلق نگیره . بعد خود دکتر بیمه نوشت لیزیک قابل تاییده.  حالا شما اول لیزیک رو بپرس و بعد بگو اسمایل چقدر میشه؟ اولش نگو اسمایل . من حس می کنم همه عمل ها رو خود بیمه زیر مجموعه لیزیک حساب کنه 

ببین اون زمان به من گفتن این عمل جدیده ممکنه بیمه بهش تعلق نگیره . بعد خود دکتر بیمه نوشت لیزیک قابل ...

باشه حتما ممنونم که راهنمایی کردی میخواستم لیزیک کنم اما یه دوتومن جور کنم رو بذارم اسمایل بهتره دعا کن برام بیمه قبول کنه چون بیمه نیروی مسلح بیمه خوبیه خداروشکر

پزشک من کلینیک نور هم بود ولی فقط برای آب مروارید اونجا عمل می کرد . عمل اسمایل رو در کلینیک خودش بی ...

مرسی از کمکت🙏🙏🙏🙏🙏

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉