2733
2771

؟

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این کاربر که تگ کردنش سخته اسکیرین میذارم خودت تگش کن

مرسی🙏

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉
فرق فمتولیزیک با لازک با لیزیک با اسمایل چیه؟؟؟ من پرسیدم گفتن اسمایل از همه گرون تر و بی درد تره

منم درست نمیدونم راستش😞

فمتو جدیدتره و هزینه اش بیشتره.لایزیک prk کمتره و دوره نقاهت داره تا یک هفته.یک ماه هم لنز می زارن برات بعدش در میارن.در کل بستکی به دولت داره.من از عمل خودم راضی بودم و خدا رو شکر دید صفر شده و دو سال از عمرم می گذره.

من کلینیک نور عمل کردم بهترین جاست

فرق فمتولیزیک با لازک با لیزیک با اسمایل چیه؟؟؟ من پرسیدم گفتن اسمایل از همه گرون تر و بی درد تره

من دو سال و نیم پیش عمل اسمایل کردم . فرق که زیاد داره البته همش مزیت هست فقط یه فرق بد داره که اونم هزینه شه  

اون زمان لازک سه تومن بود اسمایل ۶ تومن .

عمل اسمایل هر چشم ۲۴ ثانیه اس و بو هم نداره .اما لازک هم بو داره هم طولانی تره. 

اسمایل کمترین آسیب رو به بافت قرنیه می زنه (حدود ۲ تا ۴ میل) اما لازک دور تا دور قرنیه دارای جراحت می شه.

اسمایل لنز پانسمان نداره لازک داره .

در اسمایل کمتر از ۲۴ ساعت دید طبیعی به دست میاد و حتی بعد ۲۴ ساعت می تونی به چشمت آب بزنی یا حمام بری.  عینک دودی هم همون یک روز کفایت می کنه اما لازک چند روز مراقبت می خواد .

من هیچ دردی در شب اول نداشتم حتی چشمام قرمز هم نشد اما لازک معمولا شب اول درد داره و احتمال قرمزی چشم هست . دوستم چند روز پیش عمل لازک کرده دو روز از چشمش آب میومد.

خلاصه اینکه اگه اسمایل انجام بدید خیلی بهتره درسته گرونه اما کمترین آسیب به چشم وارد میشه و احتمال برگشتش تقریبا صفره. 

اگه بیمه باشید بیمه میده.  برا من ۶ تومن شد ۳ تومن بیمه داد . اگه لازک می کردم کلا مجانی در میومد اما به درد و عوارضش نمی ارزید

اسمایل بهتره اگه مبلغ برات مهم نیست. دعا کن منم پول دستم بیاد زودتر راحت شم

ان شاالله که پول زودتر دستت بیاد و خیلی خوب عمل کنی

فمتو جدیدتره و هزینه اش بیشتره.لایزیک prk کمتره و دوره نقاهت داره تا یک هفته.یک ماه هم لنز می زارن ب ...

شما کدوم عملا رو انجام دادی

من دو سال و نیم پیش عمل اسمایل کردم . فرق که زیاد داره البته همش مزیت هست فقط یه فرق بد داره که اونم ...

شما کلینیک نور عمل کردید؟

شماره چشمتون چند بود؟

یعنی هر چشم ۲۴ ثانیه طول میکشه یعنی کلا رو هم یه دقیقه فقط کار داره؟؟؟

بعد همون وقت کع پا شدید دیدتون درست شد یا چند روز بعد؟یهو درست شد دیدتون؟یا کم کم؟

2706