2737
2734
عنوان

آیا کسی رو می شناسید که با لیزر کردن موهای زائد سرطان گرفته باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10367 بازدید | 22 پست
عزیزم  انشاالله که موهای سر و ابرو وگوش و بینی کافی باشه

ما را کافی است

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲جلسه رفتم اول ۵۰۰ بود جلسه بعد ۳۰تومن انداختن روش که تخفیف داد بهم😐 میگن بستگی به پشمات ببخشید م ...

منم سه جلسه اول به شدت کم شد ، بعد اون دوباره زیاد شد الان جلسه هشت هستم 

سرنوشت انسان ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس...
2731
انشاالله که همیشه خوشحال و خرم و پرروزی و سلامت باشید 

💌🌷

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
منم سه جلسه اول به شدت کم شد ، بعد اون دوباره زیاد شد الان جلسه هشت هستم 

یا حسین! یعنی قراره باز برگرده😰

یا حسین! یعنی قراره باز برگرده😰

کلا میگن اینجوریه 

چند جلسه اول کم میشه 

بعدش بیشتر میشه و زخیم چند جلسه 

دوباره چند جلسه بعد خیلی کم میشه و می‌ره 

سرنوشت انسان ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس...
کلا میگن اینجوریه  چند جلسه اول کم میشه  بعدش بیشتر میشه و زخیم چند جلسه  دو ...

ایشالله ک آخرش از بین بره😣

2740