2733
2739

ببینید قضیه اینطوریه که من توی این شهر غریبم و کسی  رو ندارم اینجا  همسرم یه ادمیه که کلا انگار با کارش ازدواج کرده و هیچ اهل محبت کردن نشستن با ادم حرف زدن و خیلی چیزا نیست ینی واقعا یه موقع ها انقدر حرف نمیزنم با کسی دیپرشن میگیرم حالا دیشب رفتیم خونه مادر شوهرم داشتم باهاشون حرف میزدم خب دلم میپوکه از تنهایی همیشه بعد این اقا برگشته جلوی همه شون میگه اه چقدر حرف زدی حالمو بهم زدی 

نه که فکر کنید واقعا  من متکلم وحده بودم ها نه همه مون با هم حرف میزدیم منم مثل همونا بودم 

حالا از دیشب باهاش سردم البته که بگم مشکلات زندگی ما خیلی خیلی بیشتر از این حرفاس ولی نمیتونم همه رو بگم 

حالا برای همین یه مورد شما بودید بیخیال میشدید حرفشو ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم😞

بهت علاقه داره همسرت؟ 

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

والا اون حرفش حالا هیچی

من خودم به شخصه واقعااا نمیتونم با یه ادم کسل کننده زندگی کنم  میپوسم😕باید فکر جدی برای این زندگی کرد

2738
نمیدونم چیزی نمیگه که از اول گفت من علاقه مو تو رفتارم نشون میدم ولی تو رفتارش هرررر چیزی دیدم به جز ...

چی بگم

حتما زندگیتون نقاط مثبتی هم داره

من مجردم ولی تصورشم برام سخته با مرد بی عاطفه سر کنم

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
2706