2733
2734
عنوان

دوست صمیمیم امروز پیشم اعتراف کرد که به کسی علاقه کنده...

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 49 پست

این اتفاقا ممکنه واسه هرکسی بیوفته و ربطی به نجابت نداره چون احساسات دست خود ادم نیست اونقد.

ولی کنترل کردن اینکه احساساتمونو چجوری بروز بدیم به خودمون ربط داره

ایشونم کنترل کردن و به استادشون نگفتن که خیانتی رخ بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بهش بگو به خوبیهای همسرش فکر کنه و به علاقه اش به همسرش پر و بال بده

هررر چی بیشتر به اون استاد فکر کنه و به علاقه اش به اون میدون و پر و بال بده بیشتر رشد می کنه...بهش بگو این تلقینات شیطانه تسلیمش نشو

اگه زندگیشون مشکل داره بگو برن ی مشاور خوووب تا عشق و محبت و رابطه شون بهتر و بیشتر بشه...تا دیگه خودبخود محبت استاد از دلش بره بیرون

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
میگفتم سمیه بچطب ب زندگیت، الان اون استاده به یه وَرِشَم نیس که تو داری زندگیتو خراب میکنی

واقعا، ولی این استاده اینو خیلی دوست داشت، منظورم دوست داشتن استاد شاگردی نه چیز دیگه ای، چون درسخون و فعال بود همه استادان دوسش داشتن، این بیشتر

واقعا، ولی این استاده اینو خیلی دوست داشت، منظورم دوست داشتن استاد شاگردی نه چیز دیگه ای، چون درسخون ...

خودت هم میگی محبت استاد شاگردی

چه کار به محبت زناشویی داره ؟؟؟؟

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
آره بچه هم داره اتفاقا

😔😔

یه خانم هم از فامیلا دخترش شوهر کرده 

پسر بزرگشم زن داره 

دوتا پسر ۱۶ و ۱۲سالع هم خونه داره 

😔با اون آقاهه میره میگرده .شوهرش نمیدونه بدبخت

خاهرش که دوستمه گفت خیلی دق کردم دیدم خاهرم که سنی ازش گذشته ۴۵ سالشه با یه مرد رابطه داره.

حتی مرده هم یه بار اومده خونش وقتی شوهره نبوده 

مچشو پسر وسطیه گرفته .

آخ آخ خاهرش برام صحبت کرد اشک میریخت

گفت پسرای کوچیک ترک تحصیل کردن و پسر کوچیکه هروئین مصرف میکنه .

وای قلبم آتیش گرفت .

دوستم میگفت آرزو میکنم خاهرم بمیره راحت بشیم 

😅😅تو اینجور موقعیتا مث یخم نمیدونم چی بگم

منم همین طور...طرف سه ساعت حرف میزنه...آخرش میگم..والا چی بگم خودت بهتر میدونی😂😂😂

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
اره

تا وقتی باهاش نره یه جا و زندگی نکنه و نبینه که پر از عیبه هیچموقع این علاقه اش تموم نمیشه.

زندگی ش رو ادامه میده ولی تا آخر عمر ش تو دلش میمونه چون هر روز هم داره بهش فکر میکنه. البته اگه یه روزی نیاد بهت بگه که از دوران دانشجویی هم هر از چند گاهی همدیگه رو میبینیم. و یه چیز دیگه: به شما گفته راه حل بهش بدی یا فقط درد و دل کرده؟؟؟

خودت هم میگی محبت استاد شاگردی چه کار به محبت زناشویی داره ؟؟؟؟

چی بگم والا، منم تعجب کردم امروز گفت به فلانی علاقه دارم، بعد اینهمه سال که اصلا ندیدتش، اصلا نمی‌دونیم مرده اس یازنده

2706