2733
2739

سلام .صورتم جای جوش رنگ تیره و منافذ باز داره و اینا کلی اعتماد به نفسمو گرفتن.یه مدت ماسک خونگی هم زدم زیاد تاثیر نداشت

.ممنون از راهنماییتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا منم هرچی پیش دکتر رفتم و ژل و دارو و فیس واش و ... استفاده کردم درس نشده

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2740

میگن چاره اش لیزره

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
نه عزیزم چون من جوش دارم دکتر گفت قبلش باید کاااملا خوب بشه تا لیزر کنم بخاطر همین گفت برم پاکسازی پ ...

عزیزم شما مشکل اصلیت جوشه,استارتر مشکلش جای جوش و منافذه بازه,چند نفر تو همین نی نی سایت برای همین موارد لیزر کرده بودن,عکس قبل و بعدشم گذاشتن,اصلا انگار یکی دیگه شده بودن,عالی بود

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡