2733
2734
عنوان

وسایل اولیه مورد نیاز برای اسباب کشی

| مشاهده متن کامل بحث + 3016 بازدید | 34 پست
محکم ترین کارتن ها کارتن های موز هستن که از میوه فروشی ها میتونی بگیری. جای بلند کردن هم دارن و خیلی اذیت نمیشین. بعد هم روی همه کارتن ها چیزهایی که توش هستن رو بنویس اونجوری خیلی زودتر پیدا شون میکنی. ملحفه های بزرگ هم برای لحاف و تشک خوبن. نوار چسب پهن شیشه ای هم بخر برای بستن دور لوازم برقی بزرگ و وسایل چوبی در دار. نخ شیرینی هم بسته ای بخر برای پیچیدن دور کارتن ها. روزنامه که خیلی لازم میشه. اما حتما به توصیه اون دوستی که گفت سلفون یا ضربه گیر برای تختو وسایل چوبی بگیر رو حتما حتما عمل کن. چون من اینکار رو نکردم و کارگر ها تمام وسایل چوبی ام رو زده دار کردن.
من شهرستانم ضربه گیر و سلفون چه مغازه هایی دارن؟
قم هم م یتونم تهیه کنم اگه آدرس دارید بدید
بچه ها به من ایمیل نزنین من پسووردمو گم کردم!! اگرم راهکاری بلدین پسووردمو پیدا کنم بهم خبر بدین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سبا جان منم چند سال پیش اسباب کسی کردم و اومدم قم.

همونطوری که خودت هم اشاره کردی، هر کی تو این سالها تهران خونمون نیومده بود اومدیم قم چند بار چند بار اومدن!
چون میان زیارت و بیان هم نمیان 2 ساعت یه وعده بخورن برن که! کمه کم یه شب می مونن.

پس تمام وسایل مورد نیازت رو بیار.

اگر معلوم نیست دقیق کی برمیگردین که همشو بیار.

وسایل زندگی مال آسایش زندگی هستن. بنا باشه جا بزاری که...؟؟؟؟؟؟

در مورد اسباب کشی، پیشنهاد من اینه کارتونای خیلی بزرگ نگیر و کارتن هارو خوب خوب پر کن.

بهترین چیز کارتن موزیه. هم خوش دسته هم رو هم خوب بند میشه.

با روزنامه فراوان.

من همه اثاثم رو تو 50 تا کارتن موزی بستم. همه یه دست تو کانتین اومد هیچی هم طوریش نشد.

حتما حتما از باربری ماشین مسقف و کارگر خبره بگیر.

ارزششو داره هزینه کنی.

هرچقدرم گفتن خودمون نیرو داریم ولی کارگر کارش اینه هم بلدن چی کار کنن هم بدنشون عادت داره.

یه خط بیفته به یخچالت دیگه پاک نمیشه تا عوضش کنی!

پس سرسری نگیر.
از همین الان شروع کن سر صبر ببند وسایلت رو. خیلی دور خودتو شلوغ نکن کلافه شی.

از یه اتاق یا کمد شروع کن و فقط چیزای ضروری رو بزار.

همه کارتونها رو شماره بزن و تو یه دفتر بنویس مثلا کارتن شماره 1 لوازم برقی، 2 پارچه....

روز کارتن ها ننویسی بهتره.

فقط شکستنی ها رو بنویس شکستنی.

هر چی حوصله به خرج بدی برای بسته بندی خوب و محکم ضرر نمیکنی. چون همه اثاث یه جا میخواد جابجا بشه، احتمال صدمه دیدن زیاده. خیلی فرق میکنه با اسباب کشی داخل شهری که کم کم آدم اثاث میبره.
2731
خونه رو که تحویل بگیریم باید چیا ببریم
یعنی خودمون باید تمیز کنیم؟
بچه ها به من ایمیل نزنین من پسووردمو گم کردم!! اگرم راهکاری بلدین پسووردمو پیدا کنم بهم خبر بدین
احتمالا خونه نوساز بخواییم بریم
قبل اینکه اثاث ببریم باید چی ببرم که تمیز کنم؟
جارو و دستمال و ...
پارچه های که کهنه هستن اگه بزرگ باشه بهتره، تاید ووایتکس ، دستکش، سطل برای پر کردن آب، لگن هم داشته باشی خوبه، روزنامه وشیشه پاک کن برای تمییز کردن پنجره ها چند تا دم پایی ، جارو وخاک انداز، بازم سوال داشت بپرس، من یه سال پیش اثاث کشی داشتم، فک کنم امسال هم یه اثاث کشی افتادم خخخخخخخخخ
Daisypath Anniversary tickers عزیزکم دخترکم همه چی تمومم. تمام وجودم مال تو از بس که شیرینی!!!
2706