2737
2734
عنوان

فوبیای ریزش مو زندگیمو مختل کرده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 106 پست
خب صبر کن ایشاالله درست میشه کبد چرب که نداری؟ من چی بگم که خرمن مو و داشتم داره میریزه ولی خب خون ...

منم موهام پر بود الانم بد نیس ولی یه کم شقیقهامو که نگاه میکنم انگار خالی،شده

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۶

روزی چندتا میریزه

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2728
نه ، ازمایش هام هیچ مشکلی نداشت هیچوقت ، دکتر زنان میزفتم از لحاظ کیست و هورمون و .... مشکلی نداشتم ...

شما تغذیت درست کن ..گرمی بخور

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
خب این استرس که بدتر میکنه ریزش موتونو  به روند درمان انرژی منفی میفرستید

خب واقعا چاره چیه جون من داره همراه تک تک این موها میریزه دنیا پیش چشمم سیاه شده دیگه هیچی برام مهم نیس

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2738

منم ریزش داشتم با رعایت تغذیه خوب شد 

روزی چندتا میریزه

نمیدونم وقتی میرم حموم خیلی زیاد ولی روزای عادی شاید حدود ۵۰-۶۰تا

خب واقعا چاره چیه جون من داره همراه تک تک این موها میریزه دنیا پیش چشمم سیاه شده دیگه هیچی برام مهم ...

ببین دکتر واسه من شامپو کافئین موپک داد با محلول گیاهی سریتا

ریزشم و رسونده به روزی بیست تا پنجا تا تار خیلی خوبه اسید فولیکم میخورم کلا استرسم از بین رفت الان میگم فوقش کچل میشم دیگه😂

نمیدونم وقتی میرم حموم خیلی زیاد ولی روزای عادی شاید حدود ۵۰-۶۰تا

به نظرم طبیعیه ....حجم موهات خیلی کم شده عزیزم؟

2706