2752
2734
عنوان

دارم وابسته میشم...

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 45 پست

خودتو واسه اسیر شدن اماده کن

اسیر احساسات شدن منظورمه

زندگی خودتو نابود میکنی اگه وابسته بشی کار شب و روزت میشه گریه

دیدم که میگما

دختره دل بسته به یه مرد متاهل و حال و روزش جهنم شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یک هفته آشنایی برای وابسته شدن خیلی زوده ، شاید علاقه پیدا کردی بهش ولی بهترکه تا زمانیکه از ش ...

بخدا خودم دانشجوی روانشناسیم هیچوقت این حسو درمقابل هیشکی تجربه نکردم خیلی سخته 

2731

متاهله نشستی جدا بشن؟ به این فکر کن اگه خودتو وارد این رابطه نمیکردی ممکن بود نخواد جدا بشه واقعا که... 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
گفتم ک تکلیف زندگیش معلوم نیس ب احتمال زیاد جداشن

پووف ول کن باباها،دروغ میگه صددرصد،داره به زنش خیانت میکنه، همه اونا که عرضه زن داری ندارن همینو میگن به بقیه که میخوام جدا شم. واقعا یه لحظه هم ارزش فک کردن نداره این ادم،ولی خب الان تو این سن اینو نمیفهمی ده سال بعد میفهمی😁

متاهله نشستی جدا بشن؟ به این فکر کن اگه خودتو وارد این رابطه نمیکردی ممکن بود نخواد جدا بشه واقعا که ...

من کثافط نیستم دوست عزیز متوجه باش ایشون یکساله حدا زندگی میکنن و درشرفش هستن من خودم نمیدونسم امشب فهمیدم حال خودمم خوش نیس قبل ازاینکه قضاوت کنید و دل بشکونید بهتر نیس اول جریانو بپرسید؟

2706