2752
2734
عنوان

اگه همین الان خدا بهت زنگ بزنه چی میگی پشت تلفن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 105 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام خدا  حالت چطوره عزیزم؟  از ما بنده ها ناراحتی؟  خدایا کرونا دیگه کی میخواد تم ...

چه قشنگ با خدا حرف میزنی

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
اینم‌می گم که شوهرمو به‌منوبچم برگردون اگه نمی شه ی لحظه ببینمش چی کار می کنه

همسرتون کجاس؟

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

میگم 

سلام خدای خوبم 

خیلی دلم برات تنگ شده،خیلی دوست دارم

اگه میشه تنهام نذار،آخه جز تو پناه و امیدی ندارم

خدا جونم جوری دستام بگیر که به هیچکس غیر از خودت محتاج نباشم😔

میگم چرا انقدر ادم بی شعور آفریدی ؟اخه چراااااااااو

واقعا سوال خوبیه از خدا

بهش میگم مهرمنو تودلش بندازه اونم عاشقم بشه😭😭😭

هعی خیلی هامون اینو از خدا میخوایم 

من از داده ها ونداده های خدا تشکر میکنم وآمرزش وآرامش رو برای روح پدر عزیزم طلب میکنم سپس عاقبت بحیری خودم مادرم همسرم وفرزندانم رو میطلبم از خدای مهربانم 

خدایا از وقتی ب یاد دارم همیشه دستموگرفتی من هیچوقت از در خونت دست خالی برنگشتم کم وزیاد داشته ولی سوخت وسوز نداشته ممنون ک هوامو داری
2706