2733
2739

🙏🙏🙏

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
روحشون شــاد من براشـون فاتحـه میخونم

ممنونم ازت

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. 

فاتحه فرستادم براشون. خدا رحمتشون کنه .تسلیت میگم 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

خدا رحمتشون کنه ان شاءالله بهترین جای بهشت نصیبشون بشه 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.  فاتحه فرستادم براشون. خدا رحمتشون کنه .تسلیت میگم&nb ...

ممنونم گلم

خدا رحمتشون کنه ان شاءالله بهترین جای بهشت نصیبشون بشه 

مرسی عزیزم

😭😭😭😭

2738
مرسی عزیزم 😭😭😭😭

خواهش عزیز دل براشون فاتحه میخونم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤