2733
2739

سلام دوستای خوبم مختصر توضیح میدم خسته نشید

بعداز ظهر جمعه یه شماره به گوشیم زنگ زد و انگار اشتباه گرفته بود روزبعدش هم دوسه بار زنگ زد و من جواب ندادم همسرم دیشب گوشیم رو دید و دیداون شماره بهم زنگ زده ازم پرسید اون دوباره زنگ زد گفتم آره من جواب ندادم خلاصه صب بلند شدم برم سرکار دیدم همسرم گوشی من رو باخودش برده!!!!!!!یه گوشی اضافه هم خونه داشتیم دوتا سیمکارت داره اومدم با اون زنگ بزنم از همسرم بپرسم دیدم سیمکارتهای اون رو هم برداشته برده!!!!!ظهر که اومد حسابی دعواش کردم وبهش گفتم جواب ۱۰ سال صادقانه زندگی کردن باهات این بود!!!!وتا حدودیدعوامون شد و دیگه باهاش صحبتینکردم میخواستم ببینم اگر شما بجای من بودید چه میکردید

خدایا برای همه چیز شکرت😍😍😍

حق داشتی کارش خیلی ابلهانه بوده 

وقتی مشخص شما جواب ندادی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شكاك و بددله؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
2740

میراشتم گوشی برا یه ماه دستش باشه..اطمینان که پیدا میکرد...بعدا شدیدا قهر میکردم..و از شرمندگی شوهر جان درمیومدم

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

بهش بگو اگه اتفاقی قراره بیفته شماره پاک میکنم نه میزارم تو ببینی

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️