2737
2734

خانما من هفته12بارداریم دیروز صبح ک از خواب پا شدم احساس کردم یه چیزی ازم ریخت چک کردم دیدم خونه سریع رقتم بیمارستان سونو ازم گرفتن گفتت مشکلی نیس بچه سالمه معاینمم کردن گفتن دهانه رحمم بستس ،عصرش رفتم دکتر خودم اونم همین نظر داشت ک بچه سالمه نظر قطعی برا دلیل خونریزی نگفت بهم  قرص دوفاستون داد ک بخورم ،اما امپول وشیاف نداد ب نظرتون دوفاستون کافیه؟دیشب خوردم اما هنوز خونم بند نیومده گفت تا یه هفته بخورم ،کسی هست مث من باشه بچش سالم بدنیا اومدع باشه خیلی استرس دارم نمیدونم دلیل این خون چیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هفته ۱۳لکه بینی داشتم دکتر شیاف و قرص ایزوپرین داد تا ماه نه مصرف کردم هم شیاف هم قرص

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
2731
[QUOTE=152014671]منم هفته ۱۳لکه بینی داشتم دکتر شیاف و قرص ایزوپرین داد تا ماه نه مصرف کردم هم شیاف ...

من رفتم حمام کلی موندم لباس شستم دکترم گفت احتمالا به همین خاطره بهم گفت نذار حمامت بیشتر از پنج شیش دقیقه بشه و بهم استراحت مطلق داد

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
2738