2752
2734
عنوان

یه سوال از کسانی که ivf کردن یا انتقال جنین دادن .

| مشاهده متن کامل بحث + 14359 بازدید | 113 پست
از قبل هم یعنی دو ماه قبل از درمان ورزش درازنشست خور دنی ها عسل دارچین یک قاشق ناشتا کنجد پسته تازه مولتی ویتامین مکمل کلسیم ویتامین دی و از همه مهم تر شاد بودن و خودمو به خدا سپردن دوستان به نظرم اگه سعی کنید اینجا. نیاین و سرتونو تو دوره استراحت با فیلم و کتاب گرم کنید خیلی بهتره
دختر نازم و همسر مهربانم دوستتون دارم
راستی جلوی مایکرو ویو نرید موبایلتونو خاموش کنید یا سیم کارتشو در بیارید دستشویی فرنگی استفاده کنید دوستان دعا قرآن صلوات و التماس به درگاه خدا ارومتون میکنه قصد نصیحت نداشتم ببخشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا پنج روز اول انتقال یه قاشق نشاسته رو تو آب سرد حل کنید بخورید پیاده روی نیم ساعت هر روز به همراه اون ورزش که گفتم تو منزلتون برقصید و شاد باشید قبل از انتقال ها نه بعد اگه چیز دیگه ای یادم بیاد میام میگم