2737
2739
عنوان

میخوام خودکشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 31 پست

اول خودتو به روانپزشک نشون بده.شاید افسردگی داری با دارو خوب میشه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدم از خوشی میره خودشو بکشه؟ 

تو ناخوشیتو بگو 

شوهرت معتاد دست بزن داره زن بازه مریضه چشه؟

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
2742
به حرف اینا توجه نکن منم همینطوری شدم تازگیا دلم میخواد تنها باشم و نور اونجایی که هستم خیلی کم باش ...

منم همینطورم

واسه اينكه بتونى بم توهين كنى،اول بايد نظرت برام مهم باشه :))

شاید افسردگی داری برو پیش روان شناس

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738

افسردگی شایدم پوچ گرایی . قطعا نیاز به مشاوره  خوبی داری   حتما دکتر برو  

به بدبختی هایی ک خیلی ها دارن فکر کن  و خداروشکر شکر کن . قوی باش دختر

سالمی . ازدواج موفقی داشتی و.. . توو همین نی نی سایت خیلیها ااااا آرزو دارن جاای تو باشن

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

بیااااا بیااااا خودم بکشمت اسی 

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
😅

والا تواین نی نی سایت شوهر شده عین هندونه که به همه فقط کالش رسیده ،حالا ی هندونه قرمزوشیرین قسمتت شده اون شیطون پی پی تودهن ،پی پی خوری اضافه میکنه بلانسبت خودتو همه،،،، توهم گوش میدی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🥴

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
والا تواین نی نی سایت شوهر شده عین هندونه که به همه فقط کالش رسیده ،حالا ی هندونه قرمزوشیرین قسمتت ش ...

ایییی حالم بهم خورد😂

واسه اينكه بتونى بم توهين كنى،اول بايد نظرت برام مهم باشه :))
2706