2737
2734

دو سال اقدامم

شوهرم سالمه خودم پرولاکتیم تخت کنترلع اگ دارو نخوردم میره بالا خفیف هم تنبلی دارم

حالا میخام ای یو ای کنم

من خیلیییییییی ترسو ام در حدی ک چند ساله دندونم عصب کشی داره نمیرم،،در حدی ک ده ساله امپول نمیزنم حتی اگه بمیرم از درد تحمل میکنم

میخام بدونم ای یو ای چجوریه

درذ داره؟؟؟بی حس میکنن!

کاربر قدیم هستم..لغو‌کاربری شدم..اسم و‌عکسمم‌وقتی گذاشتم که گشنم بود😢

حالا بر فرض ای یو ای بدون درد باشه

زایمانو میخای جیکار کنی خاهر

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم حتما قبل باردارید برو پیش مشاور و روان شناس و مشکل ترس از درمانو و کارهای پزشکیتو حل کن

و حتما قبل از بارداری همه دندوناتو درست کن میدونی که نمیتونی حین بارداری کاری کنی و خطرناکه ؟

بعد از بارداری هم هزار تا کار پزشکی ممکنه برات پیش بیاد

و بعد زایمان که خدای درد و دارو و آمپوله 

اگه خودتو نتونی آروم کنی بارداری سختی خواهی داشت 

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

عزیزم منم ادمی بودم که استامینوفن هم نمیخوردم بس که ترسوبودم.اناالان برای مادرشدن هرکاری گفتندانجام دادم .خدانیاره اون روزوبرات که فقط حاضری بمیری ولی مادربشی.قوی باش ...قوی.. ای یو ای که چیزی نیست اون روزتوبایدذوق مرگ باشی نه اینکه بترسی

درد که داره ...ولی به این فکر کن که نی نی میخوای بغل بگیری ....دردش در حد چند ثانیه هست

کانال لوازم دکوری اشپزخانه داریم تسویه درب منزلهhttps://t.me/leyyyp/284...روش کپی کنید میزنه تلگرام وارد میشید
2740
ن چیو بی حس کننن تا حالا معاینه نشدی با دستگاه معاینه؟؟

کمر‌و🙈

معاینه نه

پاپ اسمیر فقط

خخخخخ همون با دستگاه معاینه انجام میده ی کوچولو درد میگیره فقط ایشالله که باردار بشی عزیزم ولی خیلی ...

عه متاسفممم

چون کار سنگین کردین؟

بعد جنسیتم تعیین کردین؟

2706