2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه پشت سر هم دادن بیااااان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 43 پست
من الان با این سنم بغل نکردنای مامانم یادمه همه چی به خودت بستگی داره نباید بزرگه حس بدی داشته باشه ...

نه اینکارو که نمیکنم، به جونم بسته س دخترم حتی وقتی خیلی حال ندارم اولویتم اونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو فکرمه اولی رو که از شیر گرفتم اقدام کنم برای دومی. اما همش میترسم خسته شم و بعدا پشیمون شم

نکن..بزار یکم بدن خودت استراحت کنه الاقل..چون صبر و طاقتت کم میشه...بخدا دیدم که میگگم گلم..یه وقت ناراحت نشی...

یه جاری دارم کوه صبر بود...همین که اولیو از شیر گرفت..فرتی دومیو بارداارشد..گف دلم خونه...استقامت بدنم کم شده.دندونام خراب شد..

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2728
نکن..بزار یکم بدن خودت استراحت کنه الاقل..چون صبر و طاقتت کم میشه...بخدا دیدم که میگگم گلم..یه وقت ن ...

نه ناراحت برای چی...؟ خودم میگم اگه کسی هست یا مثل شما کسی رو دیده بگه..

من فقط میترسم به کارای خونه نرسم... از طرفی میگم با هم میفتن من راحت تر به کارام میرسم. از طرفی میگم این خوش خیالیه تازه خرابکاریا دو برابر میشه 😁

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
نه ناراحت برای چی...؟ خودم میگم اگه کسی هست یا مثل شما کسی رو دیده بگه.. من فقط میترسم به کارای خون ...

دقیقا جاریم میگف باهم بازی میکنن من راحت میشم...حالا میگه نمیتونم برم دستشویی حتی با در باز میرم که بزرگه یه وقت کوچیکه رو بلا سرش نیاره...چن وقت پیش بزرگه گوشواره کوچیکه رو کشید..گوش این بیچاره عفونت کرد طفلکی...ولی  خب همه بچه ها هم اینطور نیستن...دیگه یه جور ریسکه...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
دقیقا جاریم میگف باهم بازی میکنن من راحت میشم...حالا میگه نمیتونم برم دستشویی حتی با در باز میرم که ...

گاهی که زیاد دنبال این میرم میگم ولش کن مگه عقلم کمه 😁😁😁

وقتی آرومه وسوسه میشم.

اینجوری که میگید باشه نمی ارزه به ریسکش

گاهی که زیاد دنبال این میرم میگم ولش کن مگه عقلم کمه 😁😁😁 وقتی آرومه وسوسه میشم. اینجوری که میگی ...

دقیقا عین خودم..تا خوابه میگم صد در صد ماه بعد حاملم..تا بیدار میشه میگم خدایا غلط کردم😂😂

2740
دقیقا عین خودم..تا خوابه میگم صد در صد ماه بعد حاملم..تا بیدار میشه میگم خدایا غلط کردم😂😂

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

وای آره منم همینجوریم

من و. برادرم یک سال و نیم فاصله داریم
مامانم همیشه عذاب وجدان داره که من ول کرده بوده و. من خودم کارهام میکردم
ولی من ازش ممنونم چون. کاملا مستقل بار اومدم و همیشه هم میگم این چیزا که تو بهش فکر میکنی اصلا یادم نیس و. تو روحیه ام تاثیر نذاشته
ولی خودم ترجیح دادم فاصله سنی بچه هام بیشتر. باشه متاسفانه دخترم خیلی وابسته است حتی الان که ده ساله است پیشم میخ ابه
و نتونستم جاش جدا کنم
درحالیکه خودم از بچگی مستقل تو اتاق خودم نیخوابیدم

ان شاالله که بدون دارو باردار میشی عزیزم

ممنون عزیزم توکل بر خدا واسه دوتا بچه حوصله ندارم یدونه دوست داشتم به خاطره اینکه دخترم ۱۴ ماه طول کشید تا بشه همه فهمیدن میگم که فکر نکنن نمیشه یدونه هم میارم 😂