2737
2734

اهل بهشت تو سلامتن و زندگی عادی و سراسر آرامش

اهل عذاب دارن حساب کتاب پس میدن

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شکبه چار برنامه زندگی پس از زندگی نگا کن خیلی جالبه ساعت اینارو از گوگل بزنید بلد نیتسم

مگه هنوزم میزارش؟ 😍

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉

در عالم برزخ بنده های گنهکار توی جهنم برزخین  بنده های خوب خدا تو لهشت برزخی کیف و حال میکنن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

فقط می دونم که آدم دوبار میمیره   یک بار از این دنیا به برزخ میره   و با سور اسرافیل دوباره میمیره و به قیامت میره.بعضیها هم مرگ‌موقت دارن که مثل تو قران اومده یه ملتی مردن و به دعای پیغمبرشون دوباره زنده شدن  .زندگی شون رو تو برزخ  مطالعه نکردم‌.

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
2740

خدا به فریاد هممون برسه

من خیلی از مرگ میترسم

تو برنامه زندگی پس از زندگی خیلیاشون بعد مرگ تجربه خوبی داشتن ولی چنتاشون واقعا ترسناک‌بودن

ی خانمی بود میگفت به مجازات ی گناهم هزار سال سنگ شدم

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم
2706