2733
2739
عنوان

بینی مو عمل کردم اصلا دوسش ندارم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6826 بازدید | 128 پست
بچه ها شنیدم دماغ گوشتی خوب در نمیاد

من بینیم بی نهایت گوشتی بود قوز هم داشتم.عمل کردم کوچیک نشدا ولی خیلی خوش فرم شده.خودم که خیلی راضیم

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرج کامران اکرمی فقط خدا لعنتش کنه.تیغه ی بینیم از داخل سوراخ شده بعد از عمل بینیم انحراف پیدا کرده ...

اااا منم بعد از عمل اولم تیغه بینبم سوراخ شده بود سال دبگش رفتم اون رو ترمیم کردم.انقدر توو خواب صدای سوت میداد نفسام که نگو

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
اااا منم بعد از عمل اولم تیغه بینبم سوراخ شده بود سال دبگش رفتم اون رو ترمیم کردم.انقدر توو خواب صدا ...

توروخدا راست میگی؟؟؟واقعا ترمیم شد؟به من گفتن ترمیمم کنی شانس خیلی پایینه.چقدر شد هزینش؟؟؟و اینکه با چی اون سوراخو بستن؟؟؟غضروف از کجا گرفتن؟

2728
توروخدا راست میگی؟؟؟واقعا ترمیم شد؟به من گفتن ترمیمم کنی شانس خیلی پایینه.چقدر شد هزینش؟؟؟و اینکه با ...

آره والا الان ۳ ساله که ترمیمش کردم.یه دکتر رفتم گفت از غشاء روی تیغه بکشن روی دوتا سوراخ ایجاد شده و بدوزن اون گفت من اینمواقع اینکارو میکنم.ولی دکتر خودم گفت اینکار همیشگی نیست.خلاصه رفتم غضروف مصنوعی استفاده کرده.جایگزین کرد.دوتا غضروف سوراخ رو برداشت و اونارو گذاشت سرجاش.هزینه نگرفت.به دکترم گفتم میرم پزشک قانونی و ثابت میکنم حین عمل بوده یا موقعی که داشته تامپون هارو میکشیده بیرون اتفاق افتاده. (اگه خوب چرب نشده باشه حین بیرون کشیدن زخم خشک شده داخل بینی رو میکشه و همین باعث سوراخ شدن جای زخم میشه) ۴دفعه رفتم دعوا توو مطبش مجبورش کردم رایگان عملم کرد.وگرنه پررو زیر بار نمیرفت.فقط هزینه اتاق عمل رو دادم.ولی خدایی خوب عمل کرد.کامل مشکلم رفع شد و راحت شدم.

آره والا الان ۳ ساله که ترمیمش کردم.یه دکتر رفتم گفت از غشاء روی تیغه بکشن روی دوتا سوراخ ایجاد شده ...

چه شانسی اوردی.من رفتم شکایت کردم ایچی ام بهم تعلق نگرفت گفتن اصلا دکتر مقصر نیست.من میترسم به مرور زمان بزرگتر بشه .همش میترسم.

در پایان گفتگو های دوستان من یه چیزی رو اضافه کنم در مورد بینی گوشتی،اولا که بینی به نام گوشتی ندارم اون پوست بینی که ضخیم یا نازک ولی چون به اسم بینی گوشتی می شناسن من اینجا همین کلمه رو میگم

هر کی گفته بینی گوشتی تغییر نمیکنه یا برگشت داره غلط کرده خوب حسابی هم غلط کرده

من بینیم گوشتی بود عمل کردم قشنگ نصف شد

بی نهایت آفرادی رو هم دیدم بینی هاشون به شدت گوشتی بود و چنان تغییر کردن که شاخ در میاوردی

برای دفاع از بینی خودم یا به قول اون کسی که بالا گفته بود هرکی میگه اعتماد به نفسش بالاست هم نیست

اعتماد به نفسم که البته بالاست ولی دارم واقعیت رو میگم

یه چیزی رو هم بدونید،اگر رفتید پیش یه دکتری و گفت بینیت گوشتیه تغییرش فلان حالا دست نزنی بهتره و خلاصه من من کرد ازش متشکر بشید چون داره بهتون می فهمونه کار من نیست بهتره بری پیش یکی دیگه

کار روی بینی گوشتی کار هر دکتری نیست،ولی ابدا هم کار نشدنی نیست

تغییر میکنه خوب هم تغییر میکنه

من پیش دکتر نادریان قبلا رفته بودم دقیقا همین حالت و این حرفا رو گفت که دستش هم دردنکنه حداقل صادق بود شجاعتش رو هم داشت بگه آقا کار من نیست

دقیقا حرف هاش رو به منشی و دستیارش که گفتم بهم فهموندن کارش نیست پیشش عمل نکن

از اونجا فهمیدم منظور دکترها اینجور وقتا و با گفته ها چیه

خلاصه که خیالتون راحت و نترسید بینی گوشتی تغییر میکنه خوب هم تغییر میکنه،بینی های گوشتیتون رو هم عمل کنید و لذتش رو ببرید

2740

سلام به همه عزیزان،میخام تجربه خودم رو راجع به عمل بینی باهاتون به اشتراک بذارم و خیلی از نگرانی هاتون رو برطرف کنم چون که خودم خیلی درگیر اشوب های قبل و بعد از عمل بینی قرار گرفتم و روحیه خوبی نداشتم و خیلی غصه خوردم،بنابراین حتی اگه یک نفر هم با نظر من دلش اروم بشه برام ارزشمنده..

روز بعدعمل رفتم تامپون هام رو کشیدم که حالم بد شد قندم افتاد حتما توی این روز ابمیوه یا ابنبات همراتون باشه درد نداشت خیلی چندشناک بود مثل رفتن کف صابون توی بینی! بعد اون توی اینه نگاه میکردم فاصله بینی و لبم بشدت زیاد بود و من غصه میخوردم☹اما...همین اول اینو بگم تا یکماه بعد عمل بینی اصلاااا غصه شکل اش رو نخورید که زشت شدم چون هزار برابر تغییر میکنید و روز به روز راضی تر میشید،اصلا شعار روز های اول بعد عمل بینی تا یکماه اینه که"چه غلطی کردم که عمل کردم،دمآغ قبلم چقد نایس و نچرال بود،این خمیر نمالیده چیه روی صورتم؟🤣"اره بینی روز های اول مثل سنگ سفته و مثل خمیر بدون شکل!  نگران نباش اصلا، الان زوده برای قضاوت ،خلاصه ۱ هفته بعد گچ اش رو برداشت و چسب زد که بازم بینی ام بزرگ بود حای بزرگتر از بینی قبلم که البته همش ورمه اینم غصه نداره  و رفع میشه، هفته های اول بعد عمل احساس میکنی با یک قوز کوچولو روی بینی ات دراومده که اون بخاطر ورمه توصیه اینه که روی اون ناحیه قوز نوک انگشتت رو ۲۰ ثانیه نگه داری ،فشار ندیا فقط نگه دار روش اینو مداوم انجام بده رفع میشه قوز البته اگه هم انجام ندی خودش رفع میشه املا یکم طولانی تر،بعد فرداش میبینی که قوز یه جای دیگه دراومده که نشون دهنده ورم مخاط بینی عه،من که خودم سر این قوز ها مردم بس غصه خوردم شبا خوابم نمیرفت میگفتم باید سوهان بکشه اما رفع شدن !شستشو داخل بینی بکنید با سرنگ از اب سرم بکشید و بریز داخل بینی که مخاطش نرم بشه،درباره قوس بینی که هفته های اول ورم داره اصلا معلوم نیست و عین بینی طبیعی شده حتی برامده اما با گذشت زمان اونم بیشتر میشه و حالت دلخواهتون درمیاد، یکی از نگرانی های خودم هفته های اول این بود که شبیه مایکل جکسون شدم یا بعضی ها میگن شبیه خوک شدم بینی ام خیلی سربالاست اما دختر یا پسر خوب صبر کن که چون نوکش میاد پایین...خلاصه که الان یکماه از عمل بینی ام میگدره هنوزم ورم داره اما مثل روزای اول نیست و خیلی دوستش دارم و گیدونم که کوچیکتر  و روز به روز زیباتر میشه..درباره تنفس هم که من یکماه شبا با دهن باز خوابیدم صبح دهنم خشک بود ،با گذشت زمان خوب میشه تنفس به روال عادی برمیگرده،اینو بگم شما در ابتدا عادت نداری خودت رو با بینی جدید ببیتی احساس میکنی اضافس روی صورتت بالاخره ۲۰ سال با اون بینی بودی حالا تازه چند روزه این بینی مهمون صورتت شده☺ تنها راهکارش زمانه ،به بینی ات زمان بده تا اونجوری که دوست داری بشه

من خودم این دوران خیلی غصه خوردم و با سایت نی نی اشنا شدم و پیام ها کلی ارومم میکرد امیدوارم این پیام هم بتونه بهتون کمک بکنه..دوستتون دارم بینی قشنگای خودم😘♥️