2737
2739

وقتی که خواهر کوچکم ۱۶ سالش بود سرویس گیرش نیومد شوهرم قرار شد رفت و آمدش کنه...بعد حدود یه ماه خواهرم گفت من دیگه با این نمیرم بعدا متوجه شدم که دست خواهرم رو گرفته ...فکر کرده این بچه یه و نمی فهمه ...اونم جوابش رو داده ولی می خواسته سواستفاده کنه...پارسالم تو اسباب کشی خونمون خواهر بزرگم که متاهله کمکم بود با شوهرم...مبل رو بردن تو آسانسور با شوهرم تنها بودن ...خواهرم گفت طوری وسایل رو چیده که من بهش برخورد کنم یعنی خودش میتونسته اول بره بیرون ولی منو مجبور کرده اول برم...از یه خیانتشم پارسال خبر دارم اون فک کنم در حد صیغه مدت دار بوده..  شما جای من بودید با همچین موجودی زندگی می کردید؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرگز

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

نه 

ذاتش ب شدت خرابه و مریض جنسیه همسرت  ، خیلی آدم کثیفیه

موندن تو این زندگی خیانت ب خودته

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

نه عزیزم

الهی و ربی من لی غیرک 💞   💞السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن 💞

شرایط ادما فرق داره من بودم نه ولی شرایط شمارو نمیدونم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸