2237
2217

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2240

میخوای عکستو بدی ؟

شاید اعتماد ب نفست کمه

اونایی ک مادرتون رو دوست دارین یه صلوات برای مادرم بفرستین بهم بگین تا منم برای مادرتون بفرستم🌷مامان عزیزم چقدر سخته که ازت دورم..من اینجا تو شهر غریب..تو حتی نمیتونی هفته ای یه بار نوه ات رو ببینی😢مریض شدی و من نیستم بهت سر بزنم😔😔    ای کاش هنوز مجرد بودم ولی کنارت بودم تا دوریم اذیتت نکنه😔😥

اعتماد ب نفست صفر

من همان کودکی هستم که برای داشتن عروسکی همچون تو بغضها برگلو دارد..تاتومرا{مادر}صدانزنی من بزرگ نمیشوم:)    خدایا شکرت ک بعد ۷سال منم مامان شدم😍(مواظبش باش خدای خوبم)😘
2050
2233

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸
الان ای نقد گریه کردم

هیچکس زشت نیس..تو فقط اعتماد بنفست کمه همین

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عیده😍😂 یه همچین آدم خوش ذوقی ام من 🙄در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست...خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست..چگونه شرح دهم لحظه لحظه ی خود را..برای این همه ناباور خیال پرست؟خدایا بیا پایین💔یِتیشین نفسیم بیتیور..یِتیشین بانا کوشلار💔خداجون متشکریم که چشم دادی بهمون💔واسه گریه کردن و دیدن این دنیای زشت💔مرسی که پا به ما دادی واسه ی سگ دو زدن💔واسه گشتن تو جهنم دنبال راه بهشت💔آخ که شکرت ای خدا واسه جهان به این بدی💔چی میشد اگه تو دست به ساختنش نمیزدی؟؟؟💔
مارابو ما رو کشتی با این گربه هات هرجای خونرو نگا میکنم‌گربه میاد جلو چشام بسه😂😬

بده مگه 😂

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂
2051