2752
2734
عنوان

فرش پتینه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2857 بازدید | 23 پست
آخ دقیییقا به هرکی میگم میگه نهههه ولی خودم دوسش دارم🙁

خب نظر نپرس .

تو قراره تو اون خونه زندگی کنی . چیزی بخر که باهاش حال میکنی .

من که از سبک فرشای سنتی و قدیمی خوشم نمیاد 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
مرینوس تواشپزخونه سفیدوای چه خوشکله

اره خیییلی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرینوس تواشپزخونه سفیدوای چه خوشکله

توی شهر فرش قبل گرونی دلار

2تا 9متری انتخاب کردم دونه ای 4

کاش میگرفتم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
توی شهر فرش قبل گرونی دلار 2تا 9متری انتخاب کردم دونه ای 4 کاش میگرفتم

وایی حیف من الان چندمدت دیگه قراره چهارتا۱۲ متری بگیرم واسه خونمون ولی دوس دارم ابی کم رنگ باشه فرشاجوریکه به چشم بزنه البته نه مرینوس مرینوس واسه اشپزخونه یاجایی که مبل هس خوبه من خونمونومیخوام سنتی بزنم تابیشترتوش احساس راحتی کنیم

2731
وایی حیف من الان چندمدت دیگه قراره چهارتا۱۲ متری بگیرم واسه خونمون ولی دوس دارم ابی کم رنگ باشه فرشا ...

اره باید میگرفتم

ان شاءالله بسلامتی عزیزم