2733
2734
هفته 35 باردارریم دو شب پیش لکه بینی کردم دکترم احتمال چسبندگی داده . بارداریه دوممه خیلی نگرانم . اگه کسی بوده چجوری بوده شرایطش؟ واینکه امکان داره باوجود یبار لکه بینی اصلا چسبندگی نباشه؟؟؟ نگرانم
با دیوار دست دوستی داده ام! لال است ! ولی خنجر نمیزند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه برای چی بردارن توی سزارین من جراح عمومی هم بود همراه دکتر خودم تا جایی که میشد چسبندگیهارو باز کردن اما کامل نه رحم هم سرجاشه الان استرس نداشته باش ببین من تازه لوله راستم کاملا مسدود بود باردار شدم تازه دکترم گفت الان اوضاعم بهتر از قبله
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
اخه میگن خونریزی اگه بند نیاد رحمو برمیدارن . من تو نت سرچ کردم خیلی ترسیدم . از کجا فهمیدی؟ خونریزی یا لکه بینی داشتی
با دیوار دست دوستی داده ام! لال است ! ولی خنجر نمیزند...
من بخاطر بیماری و جراحی سنگین قبلی و جای عملم که فرو رفته زیاد بود از قبل میدونستم چسبندگی زیاد دارم اما لکه بینی نداشتم به گفته دکترم هم موقع عمل رحمم خیلی شل بوده اما خیلی از چسبندگیهارو باز کرد و سزارین هم خوب انجام شد خداروشکر استرس نداشته باش تو نت هم دنبال جوابها نگرد هر بدنی شرایط خودش رو داره
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706